• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

İdealtepe Evden Eve Nakliyat

İdealtepe, İstanbul’un Anadolu yakasında Maltepe ilçesine bağlı bir semttir. İdealtepe Evden Eve Nakliyat  İstanbul semtleri arasında faaliyet göstermekte olan bir firmadır. 

                İdealtepe Evden Eve Nakliyat firması belirledikleri hizmet politikalarından ödün vermeden kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkmıştır. Firma kendisini sürekli inceleyerek, değerlendirerek, yenileyerek gelişim sağlamayı başarmıştır. İdealtepe Evden Eve Nakliyat çalışanlarının dürüst, uyumlu, çalışkan, ahlaklı, yaratıcı ve saygılı olmasına özen göstererek müşterilerinden takdir almış bir firmadır. Firma gereksinimleri önceden belirleyerek, en iyisini yaparken gereksiz harcamalardan kaçınıp müşterilerinin bütçesini koruma özeni göstermektedir.

                İdealtepe Evden Eve Nakliyat firmasının taşıma işlemleri şu şekildedir:

  • Tespit için elemanları gönderip gerekli araç ve çalışan sayısı, paketleme biçimi belirlenmektedir.

  • Bütün eşyalarınız titiz çalışanlar tarafından dikkatli ve özenli bir şekilde paketlenmektedir

  • Dolaplarınız, beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız dikkatli bir şekilde sökülerek taşınan adresinize de aynı dikkatle monte edilmektedir.

  • Eşyalarınız yeni adresinize güvenli şekilde ulaştıktan sonra istediğiniz düzende yerleştirilmektedir. 

                İdealtepe Evden Eve Nakliyat hizmet kalitesi ve verilen söze bağlılığıyla tam zamanında ve güvenli bir şekilde taşımayı sağlamaktadır.


İdealtepe evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.


Tel       : 0216 589 17 55 pbx

Gsm     : 0533 209 65 07

Gsm     : 0554 666 53 12Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret108206
Site Haritası