• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
 • https://twitter.com/kolumannakliyat
  • KOLUMANLAR EVDEN EVE NAKLİYAT Taşımacılık' ta Profesyonel Çözümler
  • Şehiriçi Ev Taşıma Hizmeti İçin ( 0216 ) 589 17 55
  • KOLUMANLAR PARÇA EŞYA TAŞIMA Türkiye'nin Her Yerine 7/24 Hizmet
  • Günlük Yada Haftalık Ege Ve Akdeniz bölgesine Parça Eşya Taşıma
  • ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT 81 İl Ve 957 İlçeye Ev Taşıma Hizmeti
  • Şehirlerarası Ev Taşıma Hizmeti İçin 7/24 ( 0216 ) 589 17 55
  • KOLUMANLAR EŞYA DEPOLAMA
  • Ev Eşyası Depolama Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Hemen İletişim Kısmından Arayabilirsiniz.
HİZMETLERİMİZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret64726
Site Haritası

İdealtepe Evden Eve Nakliyat

İdealtepe, İstanbul’un Anadolu yakasında Maltepe ilçesine bağlı bir semttir. İdealtepe Evden Eve Nakliyat  İstanbul semtleri arasında faaliyet göstermekte olan bir firmadır. 

                İdealtepe Evden Eve Nakliyat firması belirledikleri hizmet politikalarından ödün vermeden kaliteli hizmet anlayışıyla öne çıkmıştır. Firma kendisini sürekli inceleyerek, değerlendirerek, yenileyerek gelişim sağlamayı başarmıştır. İdealtepe Evden Eve Nakliyat çalışanlarının dürüst, uyumlu, çalışkan, ahlaklı, yaratıcı ve saygılı olmasına özen göstererek müşterilerinden takdir almış bir firmadır. Firma gereksinimleri önceden belirleyerek, en iyisini yaparken gereksiz harcamalardan kaçınıp müşterilerinin bütçesini koruma özeni göstermektedir.

                İdealtepe Evden Eve Nakliyat firmasının taşıma işlemleri şu şekildedir:

 • Tespit için elemanları gönderip gerekli araç ve çalışan sayısı, paketleme biçimi belirlenmektedir.

 • Bütün eşyalarınız titiz çalışanlar tarafından dikkatli ve özenli bir şekilde paketlenmektedir

 • Dolaplarınız, beyaz eşyalarınız, mobilyalarınız dikkatli bir şekilde sökülerek taşınan adresinize de aynı dikkatle monte edilmektedir.

 • Eşyalarınız yeni adresinize güvenli şekilde ulaştıktan sonra istediğiniz düzende yerleştirilmektedir. 

                İdealtepe Evden Eve Nakliyat hizmet kalitesi ve verilen söze bağlılığıyla tam zamanında ve güvenli bir şekilde taşımayı sağlamaktadır.


İdealtepe evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.


Tel       : 0216 589 17 55 pbx

Gsm     : 0533 209 65 07

Gsm     : 0554 666 53 12Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak 0505 605 91 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 05064889767 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 0507 140 46 99

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 0532 736 91 22

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 0537 577 13 50