• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Rasimpaşa Evden Eve Nakliyat

Rasimpaşa Evden Eve Nakliyat


Evlerini bizler gibi kaliteli ve güvenilir olan bir nakliye firmasıyla çalışarak taşımak isteyen kişiler kesinlikle çok doğru bir karar vermiş olurlar. Çünkü bizler birçok nakliye firmasına kıyasla kesinlikle son derecede profesyonel bir şekilde çalışmalarını gerçekleştiren bir nakliye firmasıyız. Kolumanlar nakliye firması olarak bizler değerli müşterilerimizin beklentilerine ve ihtiyaçlarına oldukça önem veriyoruz. Senelerdir nakliye hizmetlerini vermekte olan bir firma olduğumuzdan dolayı oldukça da deneyimli bir firmayız. Bizlerle birlikte taşınmalarını gerçekleştiren değerli müşterilerimizin en sorunsuz ve en uygun fiyatlarla taşınma işlemlerini gerçekleştirmiş olmalarına neden oluyoruz.

Ev taşımak gibi ciddi ve yorucu bir işi bizler değerli müşterilerimiz için son derecede kolay ve zahmetsiz bir hale getiriyoruz. Evden eve nakliye hizmetlerimizi değerli müşterilerimize sunarken müşterilerimizin evlerine giderek eşyalarını en iyi şekilde paketliyoruz. Bu işlemleri yaparken kesinlikle değerli müşterilerimizin eşyalarına hiçbir zarar gelmemesi adına son derecede özenli bir biçimde davranıyoruz. Paketleme işlemlerimizi yurt dışından son teknoloji olarak özel getirttiğimiz paketleme malzemeleri ile gerçekleştiriyoruz. Paketleme işlemleri ardından  Rasimpaşa evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarını en uygun nakliye aracına yüklüyoruz. Yükleme işlemlerimizin de ardından nakliye aracını yola çıkararak eşyaların ulaşmaları gereken yerlere tam zamanında olacak bir biçimde ulaşmalarını sağlıyoruz. Böylelikle de bizlere güvenmiş olan müşterilerimizin hiçbir şekilde sorun yaşamalarına izin vermiyor ve bizlerden memnun kalmalarını sağlıyoruz.

 kadıköyün rasimapaşa mahallesindeki tüm evden eve nakliyat işleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam57
Toplam Ziyaret108203
Site Haritası