• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

Acıbadem Evden Eve Nakliyat


Bir evden başka bir eve taşınma durumu oldukça titizlik ve zahmet gerektiren bir işlemdir. Zorlu ve zahmetli olan taşınma süreçlerini daha zahmetsiz bir şekilde tamamlamak isteyen kişiler Kolumanlar nakliyat olarak bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilmektedirler. Bizlerle birlikte çalışarak evlerini bulundukları yerden başka bir yere taşımak isteyen kişiler bizlerle  çalıştıklarında taşınma işlemlerini oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirebilmekteyiz.

Güler yüzlü çalışan kadromuz her zaman için müşterilerimizin streslerini azaltıyor. Aynı zamanda bizler kesinlikle hizmetlerimizi de oldukça güvenilir biçimde sunmakta olan Kolumanlar Acıbadem evden eve nakliyat firmasıyız. Değerli müşterilerimiz bizlerle birlikte taşınma işlemlerini gerçekleştirmek istediklerinde bizler müşterilerimizin evlerine kadar giderek eşyalarını bulundukları yerde paketliyoruz. En kaliteli paketleme malzemeleri ile paketleme işlemlerini gerçekleştirmenin ardından müşterilerimizin eşyalarını en uygun olan nakliye aracımıza yüklüyoruz. Sonrasında ise gözümüz gibi müşterilerimizin eşyalarını koruyarak ulaşmaları gereken noktalara tam zamanında olacak bir biçimde ulaştırıyoruz. Böylelikle de müşterilerimizin taşınma işlemlerini aksaklık yaşanmadan oldukça kolay bir biçimde gerçekleştirmelerine neden oluyoruz.

Hiçbir aksaklık olmadan oldukça kolay bir biçimde taşınma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler bizleri tercih ettiklerinde evden eve nakliye hizmetlerini en güvenilir biçimde alabilmektedirler. Asansörlü nakliyattan şehirlerarası nakliye hizmetlerine kadar evden eve nakliye konusunda her türlü hizmeti sunarak müşterilerimizin evlerini taşıma işlerini oldukça kolay ve zahmetsiz bir biçimde gerçekleştirmelerine neden oluyoruz.

 acıbadem evden eve nakliyat konusunda her türlü hizmeti sizlere sunmaktayız.

Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret75687
Site Haritası