• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

     Evden eve nakliye ustalık ve uzmanlık gerektiren bir alandır. Ev taşıma işlemi kişilerce bireysel olarak yapılmamalıdır aksi takdirde çok sayıda mal kaybı meydana gelebilir. Uzman ekipler ile yapılan ev taşıma işlemleri,  Ataşehir evden eve nakliyat  sırasında zaten yorulacak olan aile bireylerinin daha fazla yıpranmasına sebep olacağından, eşyalarınız uzman ekipler ile yapılan taşıma işlemlerinden daha zor olacağından pek önerilmemektedir.

     Uzman kadromuz, öncelikle evinize gelerek en başta sizin taşıma işlemini gerçekleştireceği noktaya gelerek taşınacak eşyalar hakkında keşif yapar, bu vasıta ile nasıl bir araç kullanılacağı, aracın boyutları ve taşımada ambalajlama aşamasında ne tür malzemeler kullanılacağına karar verir. Bunların ardından taşıma işlemi başlar ve son teknolojiyi takip eden firmamızın araçları ile iade işleminin gerçekleşeceği merkeze eşyalar teslim edilir, ambalajlarından çıkarılıp gerekli kurulumlar sizleri yormadan yapılır.

       İşte bu muhteşem organizasyon sizlere Ataşehir Evden Eve Nakliyat güvencesi ile sunulmaktadır. Bizlerle çalışmak ve sistemimizi inceleyip referanslarımızı görmek için sitemizi ziyaret edebilir veya  0216 589 17 55   nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.
 

Tel        : 0216 589 17 55 pbx

Gsm     : 0533 209 65 07

Gsm     : 0554 666 53 12

Gsm     : 0530 029 50 49 

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret110404
Site Haritası