• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Suadiye Evden Eve Nakliyat

Suadiye Evden Eve Nakliyat


Suadiye evden eve nakliyat için sizlerin de bir firmaya mı ihtiyacınız var? O halde şu an Kolumanlar nakliyat firması içerisinde yer alarak en doğru kararı verdiniz. Çünkü bizler buralarda yer alan alanındaki en başarılı firma olarak dikkatleri çekiyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin nasıl olduğunu izleyecek olur iseniz zaten ne kadar kaliteli ve hasarsız bir işlem sunduğumuzu da göreceksiniz. Bizler her an bu alanda yer alacak ve daha kaliteli olan durumlar için alanında başarılı olan kişilerden oluşan uzman bir kadro ile yanlarınızda yer alıyoruz. Bizleri arayarak randevu alan herkesin sorunsuz bir hizmet alması için yedi gün yirmi dört saat boyunca aralıksız olarak devam ediyoruz.

O halde evden eve nakliyat konusunda istediğiniz her özel hizmet için bizleri tercih edin. Sunulan hizmetler arasında en önemli etkilerden olan paketleme seçenekleri de yer alır. Bizler eşyaları ilk olarak ekspertiz raporu ile sigortalıyoruz. Bunun ardından her birini en kaliteli paketleme ürünleri ile ambalajlıyor ve öyle çelik kasalı araçlar içerisine yerleştiriyoruz. Bunun ardından yeni gidilen adres içerisinde gerekli monte ve demonte adımlarını da sunuyoruz. Bu sayede yeni ek bir usta bulmak zorunda kalmadan rahatlık ile evlerinizde yerleşme adımlarını tamamlayacaksınız. Bizler bu noktada fiyatları da oldukça uygun bir şekilde tutarak sizlerin rahatlık ile tüm işlemleri yaşaması için yer alan adresiz.

suadiye evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam46
Toplam Ziyaret75686
Site Haritası