• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Osmanağa Evden Eve Nakliyat

Osmanağa Evden Eve Nakliyat


Bir nakliye firmasında beklenen bütün özelliklere sahibiz. Asansörlü taşımacılık, şehirlerarası-şehir içi taşımacılık ve sigortalı taşımacılık gibi her türlü nakliye hizmetlerini en uygun fiyat garantisiyle sunuyoruz. Aynı zamanda verdiğimiz hizmetlerin oldukça güvenilir ve oldukça da kaliteli olmasına oldukça önem veriyoruz. Bizler prensiplerinden asla ödün vermeyen ve son derecede de disiplinli bir şekilde çalışan deneyimli bir firmayız. Kolumanlar nakliyat firması olarak bizlere güvenen müşterilerimizin taşımamızı istedikleri eşyalarını başlarına hiçbir şekilde hasar gelmeden en iyi şekilde taşıyor ve müşterilerimizin güvenlerini kazanıyoruz.

Sorun olmadan en uygun fiyatlarla en kaliteli biçimde evlerini taşımak isteyen kişiler gönül rahatlığıyla bizlerden taşımacılık hizmetlerini alabilmektedirler.  Osmanağa evden evenakliyat hizmetlerimizi de kesinlikle müşterilerimizin memnuniyetlerini gözettiğimiz bir biçimde sunuyoruz. Değerli müşterilerimiz en hesaplı ve güvenilir hizmetler ile evlerini bulundukları noktalardan başka noktalara taşımak istediklerinde bizler müşterilerimizin bütün beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz.

Stresli geçen taşınma süreçleri esnasında değerli müşterilerimizin streslerini de üzerlerinden alıyoruz. Evden eve nakliyat hizmetlerimizi verirken müşterilerimizin evlerine gidiyoruz. Gittiğimiz yerlerde yurt dışından getirdiğimiz paketlemeler ile müşterilerimizin eşyalarını en iyi biçimde paketliyoruz. Daha sonrasında nakliye aracına da son derecede dikkatli olacak bir biçimde yüklüyoruz. Yükleme işlemlerimi ardından aracı yola çıkarıyor ve eşyaları ulaşmaları gereken yerlere zamanında ulaştırıyoruz. Ardından eşyaları yeniden yeni yerlerine yerleştirerek bizleri tercih eden müşterilerimizin işlerini kolaylaştırıyoruz.

osmanağa  evden eve nakliyat taşınmalarınızda kolumanlar olarak 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret75687
Site Haritası