• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Bağlarbaşı Nakliyat Firmaları

Bağlarbaşı Evden Eve Nakliyat 
                   Maltepe ilçesinin nezih ve huzur dolu mahallelerinden biri olan bağlarbaşı ; Gerek dolmuş yolu , gerekse E - 5 ve metroya yakın olması itibariyle kiracılar için gözde yerlerin başında gelmektedir. İnsanların artık bir yerden başka bir yere gidip yaşama sorumluluğu çoğalmıştır.  Asker ve devlet  çalışanlarının tayin nedeniyle bazen isteğe bağlı bazen zorunlu olarak taşınmak zorunda kalmaktadır. Bu gibi durumlarda ve şehir içinde kısa mesafeli taşımalarda , nakliyat şirketlerinin önemi bir kat daha artmaktadır. Taşıyacak firmanın güvenli olması ve eşyaların zamanında biryerden başka bir yere aktarılması önemlidir.

             Kolumanlar  Nakliyat olarak bu noktalara değer vermekte olup müşterilerimizin memnuniyetini herşeyden önce düşünmekteyiz. Bağlarbaşı evden eve nakliyat hizmetini uygun fiyat kaliteli hizmet olarak değerli müşterilerimize sunmaktayız.Şehir içinde kısa mesafeli yerlerde parça eşya taşıma, ofis taşıma , asansörlü nakliyat ile modern bir biçimde ve eşyalara zarar vermeden taşınmalarınız yapılmaktadır. İşinde uzman olmayan elemanları kesinlikte çalıştırmıyoruz. Tüm eşyalarınız kaliteli malzemelerle en iyi şekilde ambalajlandıktan sonra araca yüklenir.İstanbul içi yapacağınız tam ev eşyası yada parça ev eşyası taşımalarınızda her boyutta araçlarımızla sizlere hizmet sunmaktayız.Ayrıca eşya depolama , ofis taşıma ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetinide siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. bağlarbaşı evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.
                     Kolumanlar Nakliyat olarak her müşterimiz bizim için çok önemli olup , montaj ve demontaj konusunda özellikle istanbul firmaları içerisinde iddialıyız. Sizlerde kaliteli hizmetimizden yaralanmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Gardolap mobilya ustamız tarafından sökülerek tüm parçaları teker teker patpatlarla sarılır.Gidileceği evde istediğiniz yere montesi yapılır.
Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret107600
Site Haritası