• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat


Taşınma işlemleri neredeyse herkes için son derecede zorlayıcı ve zahmetli işlemlerdir. Söz konusu bir de taşımacılık hizmetlerini almak olduğunda kişiler taşınma işlemleri için güvenilir ve kaliteli bir nakliye firmasıyla birlikte çalışmayı tercih etmektedirler Bizler bu noktada Kolumanlar nakliye firması oldukça deneyimli ve güvenilir bir nakliyat firmasıyız. Bizlerle birlikte çalışmayı tercih eden müşterilerimize nakliye hizmetlerini en güvenilir ve uygun fiyatlı şekliyle sunuyoruz. Müşterilerimizin bizlerle birlikte çalışmaktan oldukça memnun kalmalarını sağlamak adına elimizden gelen hizmetlerin en iyisini sunmaya gayret ediyoruz. Hizmetlerimizi en profesyonel biçimde sunarak müşterilerimizin bizlerden en güvenilir taşımacılık hizmetlerini almalarına neden oluyoruz.

Hızlı ve güvenilir şekilde evlerini bulundukları noktadan başka bir yere taşımak isteyen müşterilerimize Kolumanlar Fikirtepe evden en nakliyat firması olarak güvenilir hizmetlerimizi en kaliteli biçimde sunuyoruz. Değerli müşterilerimizin eşyalarını bulundukları yerde giderek en iyi malzemelerle paketliyoruz. Ardından uygun nakliye aracına büyük bir titizlikle yerleştirerek yola çıkarıyoruz. Oldukça disiplinli bir biçimde evden eve nakliye hizmetlerini vermekte olan bir firmayız. Bu nedenle de bizlerlebirlikte çalışan müşterilerimizin güvenilir ve aksaklık olmadan taşınma işlemlerini gerçekleştirmelerine neden oluyoruz. Bizlerle birlikte çalışmayı tercih eden müşterilerimizin aynı zamanda taşınma işlemlerini oldukça da uygun fiyatlar ile gerçekleştirmelerine neden oluyoruz. En uygun fiyat garantisiyle müşterilerimize taşımacılık hizmetlerimizi sunuyoruz. Böylelikle de müşterilerimizin memnuniyetleri ile güvenlerini kazanıyoruz.

 Fikirtepe evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret108206
Site Haritası