• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat


Taşınma işlemleri neredeyse herkes için son derecede zorlayıcı ve zahmetli işlemlerdir. Söz konusu bir de taşımacılık hizmetlerini almak olduğunda kişiler taşınma işlemleri için güvenilir ve kaliteli bir nakliye firmasıyla birlikte çalışmayı tercih etmektedirler Bizler bu noktada Kolumanlar nakliye firması oldukça deneyimli ve güvenilir bir nakliyat firmasıyız. Bizlerle birlikte çalışmayı tercih eden müşterilerimize nakliye hizmetlerini en güvenilir ve uygun fiyatlı şekliyle sunuyoruz. Müşterilerimizin bizlerle birlikte çalışmaktan oldukça memnun kalmalarını sağlamak adına elimizden gelen hizmetlerin en iyisini sunmaya gayret ediyoruz. Hizmetlerimizi en profesyonel biçimde sunarak müşterilerimizin bizlerden en güvenilir taşımacılık hizmetlerini almalarına neden oluyoruz.

Hızlı ve güvenilir şekilde evlerini bulundukları noktadan başka bir yere taşımak isteyen müşterilerimize Kolumanlar Fikirtepe evden en nakliyat firması olarak güvenilir hizmetlerimizi en kaliteli biçimde sunuyoruz. Değerli müşterilerimizin eşyalarını bulundukları yerde giderek en iyi malzemelerle paketliyoruz. Ardından uygun nakliye aracına büyük bir titizlikle yerleştirerek yola çıkarıyoruz. Oldukça disiplinli bir biçimde evden eve nakliye hizmetlerini vermekte olan bir firmayız. Bu nedenle de bizlerlebirlikte çalışan müşterilerimizin güvenilir ve aksaklık olmadan taşınma işlemlerini gerçekleştirmelerine neden oluyoruz. Bizlerle birlikte çalışmayı tercih eden müşterilerimizin aynı zamanda taşınma işlemlerini oldukça da uygun fiyatlar ile gerçekleştirmelerine neden oluyoruz. En uygun fiyat garantisiyle müşterilerimize taşımacılık hizmetlerimizi sunuyoruz. Böylelikle de müşterilerimizin memnuniyetleri ile güvenlerini kazanıyoruz.

 Fikirtepe evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret75687
Site Haritası