• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat


Bir evden başka bir eve taşınmak adına nakliye hizmetlerini almak isteyen kişiler kesinlikle gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirler. Bizleri tercih ederek taşımacılık hizmetlerini bizlerden almaya karar veren müşterilerimizin bizlerden her daim memnun kalmalarına neden oluyoruz. Kolumanlar nakliyat olarak bizler yılları aşmış tecrübe ve deneyimlerimizle taşımacılık hizmetlerimizi en özverili biçimde sunuyoruz. Profesyonelliği esas alan çalışma anlayışımızla oldukça disiplinli bir biçimde taşımacılık hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Böylelikle de bizleri tercih eden müşterilerimizin eşyalarını herhangi bir aksama olmadan ulaşmaları gerekmekte olan noktalara tam zamanında olacak bir biçimde ulaştırıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin bizlerden taşımacılık hizmetlerini aldıklarında herhangi bir mağduriyet yaşamamalarını sağlıyoruz.

Nakliye araçlarımızın bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırıyoruz ve paketleme için kullandığımız paketleme ürünlerini son kalitede yurt dışından özel olarak getirtiyoruz. Evlerine giderek müşterilerimizin eşyalarını paketledikten sonra orada eğer müşterilerimiz dilerse sigortalama hizmetlerimizi sunuyoruz. Böylelikle demüşterilerimizin bizlerden çok daha güvenilir bir şekilde nakliye hizmetlerini almalarını ağlıyoruz. Beşiktaş evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarını daha sonrasında güvenilir araçlarımıza titizlikle yerleştiriyor ve ulaşmaları gereken yerlere ulaştırıyoruz.

Hizmetlerimizi kesinlikle bizler en uygun fiyatlarla da sunuyoruz. Böylelikle de oldukça maliyetli geçen evden eve nakliye sürecini müşterilerimiz için bir nebze daha uygun bir hale getiriyoruz. En güvenilir, en kaliteli ve en hesaplı nakliye hizmetlerimizi sunarak müşterilerimizin memnun kalmalarını sağlıyoruz.

 İstanbul merkezli olan firmamız başta beşiktaş evden eve nakliyat olmak üzere  Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine parça eşya taşımacılığı yapmaktadir.

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret110405
Site Haritası