• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat


Bir evden başka bir eve taşınmak adına nakliye hizmetlerini almak isteyen kişiler kesinlikle gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirler. Bizleri tercih ederek taşımacılık hizmetlerini bizlerden almaya karar veren müşterilerimizin bizlerden her daim memnun kalmalarına neden oluyoruz. Kolumanlar nakliyat olarak bizler yılları aşmış tecrübe ve deneyimlerimizle taşımacılık hizmetlerimizi en özverili biçimde sunuyoruz. Profesyonelliği esas alan çalışma anlayışımızla oldukça disiplinli bir biçimde taşımacılık hizmetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Böylelikle de bizleri tercih eden müşterilerimizin eşyalarını herhangi bir aksama olmadan ulaşmaları gerekmekte olan noktalara tam zamanında olacak bir biçimde ulaştırıyoruz. Bu sayede müşterilerimizin bizlerden taşımacılık hizmetlerini aldıklarında herhangi bir mağduriyet yaşamamalarını sağlıyoruz.

Nakliye araçlarımızın bakımlarını düzenli bir şekilde yaptırıyoruz ve paketleme için kullandığımız paketleme ürünlerini son kalitede yurt dışından özel olarak getirtiyoruz. Evlerine giderek müşterilerimizin eşyalarını paketledikten sonra orada eğer müşterilerimiz dilerse sigortalama hizmetlerimizi sunuyoruz. Böylelikle demüşterilerimizin bizlerden çok daha güvenilir bir şekilde nakliye hizmetlerini almalarını ağlıyoruz. Beşiktaş evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarını daha sonrasında güvenilir araçlarımıza titizlikle yerleştiriyor ve ulaşmaları gereken yerlere ulaştırıyoruz.

Hizmetlerimizi kesinlikle bizler en uygun fiyatlarla da sunuyoruz. Böylelikle de oldukça maliyetli geçen evden eve nakliye sürecini müşterilerimiz için bir nebze daha uygun bir hale getiriyoruz. En güvenilir, en kaliteli ve en hesaplı nakliye hizmetlerimizi sunarak müşterilerimizin memnun kalmalarını sağlıyoruz.

 İstanbul merkezli olan firmamız başta beşiktaş evden eve nakliyat olmak üzere  Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine parça eşya taşımacılığı yapmaktadir.

Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret75688
Site Haritası