• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat

Güzelyalı mahallesinde çalışmaya başlayan Kolumanlar Nakliyat firması zamanla hizmetlerinin, çalışmalarının, kalitesinin karşılığını alarak adını markalaştırmayı başarmıştır.

                Hizmetlerini en iyi şekilde vermeye çalışan Güzelyalı Evden Eve Nakliyat firması araç sağlamanın yanında eşyalarınızı demontaj etme , araca yükleme, taşıma, istediğiniz dizaynda montajlama ve yerleştirme seçeneklerini de kapsamaktadır. Ayrıca firma donanımlı araç seçenekleri, kızaklı ve askılı taşıma seçenekleri ile taşıma yelpazesini oldukça genişletmiştir. Bu teknolojileri sayesinde sadece ev, ofis eşyaları, mobilyalardan oluşan taşıma seçenekleri değil mağazalar gibi işletme adreslerinizi de geniş taşıma seçenekleriyle sizlere zarar görmeden güvenli bir şekilde taşıma olanakları oluşturmaktadırlar. Kaliteli elemanlar eşliğinde eşyalarınız güvenle taşınmaktadır, her ihtimale karşı eşyalarınız taşımadan önce sigortalanmaktadır. Bu hizmetleriyle de zarar görme riskinizi yok etmektedirler.

                Güzelyalı  Evden Eve Nakliyat  firması kullandığı kaliteli paketleme malzemeleri ve seçtiği disiplinli elemanlarıyla her geçen gün başarısına katkılarda bulunmaktadır. Güzelyalı  Evden Eve Nakliyat firması verdiği hizmetlerin kalitesiyle ve güvenirliği ile farkını ortaya koymaktadır.

    Güzelyalı evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.Tel       : 0216 589 17 55 pbx

Gsm     : 0533 209 65 07

Gsm     : 0554 666 53 12Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret110405
Site Haritası