• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Güzelyalı Evden Eve Nakliyat

Güzelyalı mahallesinde çalışmaya başlayan Kolumanlar Nakliyat firması zamanla hizmetlerinin, çalışmalarının, kalitesinin karşılığını alarak adını markalaştırmayı başarmıştır.

                Hizmetlerini en iyi şekilde vermeye çalışan Güzelyalı Evden Eve Nakliyat firması araç sağlamanın yanında eşyalarınızı demontaj etme , araca yükleme, taşıma, istediğiniz dizaynda montajlama ve yerleştirme seçeneklerini de kapsamaktadır. Ayrıca firma donanımlı araç seçenekleri, kızaklı ve askılı taşıma seçenekleri ile taşıma yelpazesini oldukça genişletmiştir. Bu teknolojileri sayesinde sadece ev, ofis eşyaları, mobilyalardan oluşan taşıma seçenekleri değil mağazalar gibi işletme adreslerinizi de geniş taşıma seçenekleriyle sizlere zarar görmeden güvenli bir şekilde taşıma olanakları oluşturmaktadırlar. Kaliteli elemanlar eşliğinde eşyalarınız güvenle taşınmaktadır, her ihtimale karşı eşyalarınız taşımadan önce sigortalanmaktadır. Bu hizmetleriyle de zarar görme riskinizi yok etmektedirler.

                Güzelyalı  Evden Eve Nakliyat  firması kullandığı kaliteli paketleme malzemeleri ve seçtiği disiplinli elemanlarıyla her geçen gün başarısına katkılarda bulunmaktadır. Güzelyalı  Evden Eve Nakliyat firması verdiği hizmetlerin kalitesiyle ve güvenirliği ile farkını ortaya koymaktadır.

    Güzelyalı evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.Tel       : 0216 589 17 55 pbx

Gsm     : 0533 209 65 07

Gsm     : 0554 666 53 12Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret75687
Site Haritası