• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Ofis Taşıma

Yeni bir işyeri açmak yada mevcut iyerinizi başka bir alana taşımak zorunda olduğunuz durumlar olabilmektedir. Bu tarz durumlar için nakliyat önemli bir etken olabilmektedir. Kolumanlar  nakliyat şirketi olarak böyle bir durum için gerekli bütün profesyonel sisteme sahibiz.

         Bütün nakliye işlerinde olduğu ofis taşımacılığında da en önemli durumlardan biri elbetteki taşımayı yapacak olan şirketin güvenirliği ve eşyaların güvenli bir biçim bir yerden başka bir yere taşınması olayıdır. Şirketimiz güzenli ve zamanında , söz verildiği gibi işlerini yürütmektedir. Bunun dışında ofis taşımacılığında , yer tespiti yapıp öncesinde bilgi edinmekteyiz. Özel olarak göndermek istediğiniz evraklar ayrı bir biçimde gönderilirken, kıralacak eşyalarınız hava boluncuklarına sahip poşetlerin içine konulur ve numaralandırma yöntemleri sayesinde hiçbir karışıklık olmadan taşınma işlemi gerçekleştirilir. 

      Ürünlerinizin herhangi bir zarar görmesi halinde ise şirketimiz tarafından maddi değeri mutkal surette karşılanmaktadır. Bunun dışında şirketimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek, yaptığımız diğer taşınma türlerine bakmak için sitemizi ziyaret edebilir ve iletişim numaralarından bizlere  ulaşabilirsiniz.

 istanbul geneli ofis taşıma hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.

KOLUMANLAR  NAKLİYAT

MALTEPE (MERKEZ)

Tel       : 0216 589 17 55 pbx

Gsm     : 0533 209 65 07

Gsm     : 0554 666 53 12

Gsm     : 0530 029 50 49 


E - Mail : info@kolumanlarnakliyat.com


 

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam57
Toplam Ziyaret108203
Site Haritası