• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Pendik Evden Eve Nakliyat

Pendik  evden eve nakliyat ailesi olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına hitap eden, mallarını güvenle emanet edebilecekleri bir firma olarak evden eve nakliyat sektöründe yıllarca hizmet vermiş bulunuyoruz. Teknolojik araçlarımız ve son modellerde kullandığımız araç kasaları deneyimli, eğitimli personellerimiz ile sizlerin eşyalarını en güvenli ve hızlı bir şekilde gideceği mekânlara ulaştırmaktayız.

Evden eve nakliyat işlerinde genelde müşteriler tarafından işlere gerekli özenin gösterilmemesi ve eşyalara verilen ciddi zararlar göz önünde olmaktadır. Bizler; Pendik Evden Eve Nakliyat olarak evlerinizin taşınmasına başlamadan önce sektörümüzle ilgili tüm sorunları araştırıp sonrasında çözümler üretmeyi vizyon olarak belirledik.

Eşyalarınız standartlara uygun bir halde ambalajlanır. Böylece taşıma esnasında gelebilecek darbe veya çiziklere karşı korunmuş olur. Eşyalarınızın taşınmasında, nakliye araçlarımıza yüklenmesinde sizler için en uygun olan yöntem belirlendiğinden bu konuda da sıkıntı yaşamama garantisi veriyoruz. Müşterilerimizin istediği doğrultusunda yapılacak sigorta türleriyle taşıma esnasında oluşabilecek olumsuz bir durumdan korunmanız sağlanabilir.

Pendik evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.

Taşıma işleminden bir süre önce bizlerle irtibata geçmeniz taşıma noktasının adres bilgileri gibi önemli detayları bizlerle paylaşmanız sağlıklı bir iş için gerekli olacaktır. 


Tel       : 0216 589 17 55 pbx

Gsm     : 0533 209 65 07

Gsm     : 0554 666 53 12Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret105962
Site Haritası