• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Caddebostan Evden Eve Nakliyat

Caddebostan Evden Eve Nakliyat


Zaman ve güvenilirlik açısından sorun yaşamadan taşınma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler güvenilir bir firma olarak taşımacılık hizmetlerini kesinlikle bizlerden alabilirler. Bizler Kolumanlarnakliyat firması olarak yıllardır bu sektörde hizmetlerimizi en güvenilir olacak şekilde veriyoruz. Müşteri memnuniyeti bizler için oldukça önemli olmasından dolayı hizmetlerimiz esnasında mutlaka müşterilerimizin güvenlerini ve memnuniyetlerini kazanmaya özen gösteriyoruz. Bu nedenden dolay da hizmetlerimizi sunarken profesyonelliğimizden kesinlikle ödün vermiyor ve oldukça titiz bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Bir evden başka bir eve taşınmak isteyen kişilere taşımacılık hizmetlerini uygun fiyat garantisiyle en güvenilir olacak biçimde sunuyoruz. Kolumanlar Caddebostan evden evenakliyat olarak bizler kesinlikle piyasadaki en uygun taşımacılık hizmetlerini sunuyoruz. Asansörlü taşımacılıktan şehirlerarası taşımacılık hizmetlerine kadar her türlü taşımacılık hizmetlerimizi sunarken büyük bir titizlikle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Yurt dışından özel olarak getirdiğimiz en iyi kalite paketleme malzemeleriyle müşterilerimizin eşyalarını bulundukları yerlerde paketliyoruz. Bu sayede de taşımacılık hizmetlerimizi sunarken müşterilerimizin eşyalarına en ufak bir şekilde zarar gelmesinin önüne geçiyoruz.

Bizler son derecede güvenilir ve kaliteli bir nakliyat firması olarak evden eve nakliyat hizmetlerimizi de en güvenilir biçimde sunuyoruz. Müşterilerimizin paketlediğimiz eşyalarını bakımları düzenli yapılan nakliye araçlarımıza yükleyerek rötar vermeden zamanında ulaşmaları gereken noktalara ulaştırıyoruz. Böylelikle de bizlerle birlikte çalışmayı tercih eden müşterilerimizin hiçbir şekilde mağduriyet yaşamalarına da neden oluyoruz.

 caddebostan evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam57
Toplam Ziyaret108203
Site Haritası