• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Fındıklı Evden Eve Nakliyat

FINDIKLI EVDEN EVE NAKLİYATFındıklı mahallesi  , İstanbul'un Anadolu yakası 'nda bulunan Maltepe  ilçesine bağlı 18 mahallesinden  biridir.Sınırlarına bakıldığında komşuları Maltepe ilçesine bağlı Başıbüyük  mahallesi ile Ataşehir  ilçesine bağlı inönü ve içerenköy mahalleleridir. Fındıklı mahallesi hızla gelişen ve kentsel dönüşüm nedeniyle son bir kaç yıl içerisinde büyük yenileme yaşamıştır.Maltepe merkez'e yakın olması nedeniyle büyük bir önem kazanmıştır.Fındıklı mahallesinde hızla gelişen emlak sektörü beraberinde diğer semtlerden kiracı yada ev sahibi çekmektedir.Maltepe merkezde yüksek kiralar ve önüne geçilemeyecek derecede artan konut fiyatları nedeniyle insanların daha uygun mahallelere göç etmesini mecburi kılmaktadır.
Bizlerde KOLUMANLAR olarak  fındıklı mahallesine yapacağınız evden eve nakliyat işlemlerinizde 7 / 24 sizlere hizmet sunmaktayız.Tüm eşyalarınızın tek tek paketlenmesi , sökülüp gidilecek adreste istediğiniz yerlere montesini deneyimli elemanlarımızla yapmaktayız.Her boyut ve ölçülerde bulunan kapalı kasa araçlarımızla eşyalarınız hasar görmeden yeni evinize taşıması yapılır.Dilerseniz şehirler arası taşımacılık yada parça eşya taşıma hizmetlerimizdende yararlanabilirsiniz.

 fındıklı evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma

Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret75688
Site Haritası