• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Fındıklı Evden Eve Nakliyat

FINDIKLI EVDEN EVE NAKLİYATFındıklı mahallesi  , İstanbul'un Anadolu yakası 'nda bulunan Maltepe  ilçesine bağlı 18 mahallesinden  biridir.Sınırlarına bakıldığında komşuları Maltepe ilçesine bağlı Başıbüyük  mahallesi ile Ataşehir  ilçesine bağlı inönü ve içerenköy mahalleleridir. Fındıklı mahallesi hızla gelişen ve kentsel dönüşüm nedeniyle son bir kaç yıl içerisinde büyük yenileme yaşamıştır.Maltepe merkez'e yakın olması nedeniyle büyük bir önem kazanmıştır.Fındıklı mahallesinde hızla gelişen emlak sektörü beraberinde diğer semtlerden kiracı yada ev sahibi çekmektedir.Maltepe merkezde yüksek kiralar ve önüne geçilemeyecek derecede artan konut fiyatları nedeniyle insanların daha uygun mahallelere göç etmesini mecburi kılmaktadır.
Bizlerde KOLUMANLAR olarak  fındıklı mahallesine yapacağınız evden eve nakliyat işlemlerinizde 7 / 24 sizlere hizmet sunmaktayız.Tüm eşyalarınızın tek tek paketlenmesi , sökülüp gidilecek adreste istediğiniz yerlere montesini deneyimli elemanlarımızla yapmaktayız.Her boyut ve ölçülerde bulunan kapalı kasa araçlarımızla eşyalarınız hasar görmeden yeni evinize taşıması yapılır.Dilerseniz şehirler arası taşımacılık yada parça eşya taşıma hizmetlerimizdende yararlanabilirsiniz.

 fındıklı evden eve nakliyat ve parça eşya taşıma

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret110405
Site Haritası