• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat


Yorucu ve oldukça zahmetli bir süreç olan taşınma süreçleri bizlerle birlikte çalışmayı tercih eden müşterilerimiz için kesinlikle tam tersidir. Bizler evden eve nakliyat hizmetlerimizi değerli müşterilerimize kesinlikle en güvenilir ve kaliteli biçimde veriyoruz. Bizlerle birlikte çalışmayı tercih eden değerli müşterilerimiz için taşınma süreçlerinin oldukça kolay ve stressiz bir hale gelmesini sağlıyoruz. Yıllardır sektör içerisinde yer alarak çok değerli müşterilerimize nakliyat hizmetlerimizi sunuyoruz. Artık bir hayli deneyimli bir firmayız. İşimizi oldukça disiplinli v profesyonel biçimde gerçekleştirmeye de büyük ölçüde önem veriyoruz. Sağlam misyon ve vizyonumuz sayesinde bizlerle birlikte taşınma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen değerli müşterilerimizin bu süreçleri oldukça kolay bir şekilde tamamlamalarını sağlıyoruz. Kolumanlar nakliye firması olarak bizler kendi çıkarlarımızdan da ziyade öncelikli olarak değerli müşterilerimizin çıkarlarını gözetiyoruz. Böylelikle de müşterilerimizin bizlerden kesinlikle memnun kalmalarına neden oluyoruz.

Kaliteli ve güvenilir nakliye hizmetlerimizi değerli müşterilerimize sunarken kesinlikle pür dikkat davranıyoruz. Evden eve taşımacılık hizmetlerimizi sunacağımızda müşterilerimizin eşyalarını bulundukları yerlerde en iyi biçimde paketliyoruz. Daha sonrasında ise eşyaları en uygun olan nakliye araçlarımıza yerleştiriyoruz. Bu işlemlerimizin ardından da  Sahrayıcedit evden evenakliyat firması olarak değerli müşterilerimizin eşyalarını bizlerde istemiş oldukları noktalara ulaştırıyoruz. Müşterilerimizin bizlerden en iyi biçimde memnun kalmalarını sağlayarak müşteri kitlemizi de giderek artırıyoruz. Böylelikle de her geçen gün daha donanımlı ve tercih edilen bir nakliye firması haline geliyoruz.

 sahrayıcedit evden eve nakliyat olarak kadıköy  civarında uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışıyla 7/24 hizmetinizdeyiz.

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret107599
Site Haritası