• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Kaynarca Evden Eve Nakliyat

             Teknolojide gelinen son noktada artık insan gücüyle nerdeyse yapılan iş kalmadı her şey makineli sistemlerle gerçekleştirilmekte. Sanayi, ticaret tüm iş kollarında herkes teknolojiyi yakından takip ederek iş çemberinin içinde kalmaya çalışıyor. Aynı şartlar evden eve nakliyat sektörü içinde geçerli bir hale geldi. Bundan biraz zaman önce insanlar nakliye şirketlerini pek iyi şekilde nitelendirmezlerdi; nedeni ise taşıma esnasında eşyaların hepsinde ufak veya büyük hasarlar olmasıdır. 

                Kaynarca Evden Eve Nakliyat taşıma işlerinde teknolojiyi sürekli takip etmektedir. Özellikle çok katlı binalarda, dar kapılı mekânlarda yaşanan çizilme ve zedelenmelere karşı en iyi çözüm olan asansörlü taşımayı bünyesinde barındırmaktadır. İsteğe bağlı olarak asansörlü taşıma hizmetinden faydalanabilir, eşyalarınızın taşınmasında zaman kazanmakla birlikte eşyalarınızın zarar görme ihtimalini de azaltabilirsiniz.

                  Sizleri de ailemizin bir üyesi olarak görmekte bizlerle çalışmaya davet etmekteyiz. Kendi ailemizden gördüğümüz kişilerin evlerini taşımanın bizi ne denli mutlu ettiğini görmek isterseniz sitemizi ziyaret etmeniz veya telefonla irtibat kurmanız yeterli olacaktır.

 Kaynarca evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.


Tel       : 0216 589 17 55 pbx

Gsm     : 0533 209 65 07

Gsm     : 0554 666 53 12 


Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret107599
Site Haritası