• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
 • https://twitter.com/kolumannakliyat
  • KOLUMANLAR EVDEN EVE NAKLİYAT Taşımacılık' ta Profesyonel Çözümler
  • Şehiriçi Ev Taşıma Hizmeti İçin ( 0216 ) 589 17 55
  • KOLUMANLAR PARÇA EŞYA TAŞIMA Türkiye'nin Her Yerine 7/24 Hizmet
  • Günlük Yada Haftalık Ege Ve Akdeniz bölgesine Parça Eşya Taşıma
  • ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT 81 İl Ve 957 İlçeye Ev Taşıma Hizmeti
  • Şehirlerarası Ev Taşıma Hizmeti İçin 7/24 ( 0216 ) 589 17 55
  • KOLUMANLAR EŞYA DEPOLAMA
  • Ev Eşyası Depolama Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Hemen İletişim Kısmından Arayabilirsiniz.
HİZMETLERİMİZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret60650
Site Haritası

Kaynarca Evden Eve Nakliyat

             Teknolojide gelinen son noktada artık insan gücüyle nerdeyse yapılan iş kalmadı her şey makineli sistemlerle gerçekleştirilmekte. Sanayi, ticaret tüm iş kollarında herkes teknolojiyi yakından takip ederek iş çemberinin içinde kalmaya çalışıyor. Aynı şartlar evden eve nakliyat sektörü içinde geçerli bir hale geldi. Bundan biraz zaman önce insanlar nakliye şirketlerini pek iyi şekilde nitelendirmezlerdi; nedeni ise taşıma esnasında eşyaların hepsinde ufak veya büyük hasarlar olmasıdır. 

                Kaynarca Evden Eve Nakliyat taşıma işlerinde teknolojiyi sürekli takip etmektedir. Özellikle çok katlı binalarda, dar kapılı mekânlarda yaşanan çizilme ve zedelenmelere karşı en iyi çözüm olan asansörlü taşımayı bünyesinde barındırmaktadır. İsteğe bağlı olarak asansörlü taşıma hizmetinden faydalanabilir, eşyalarınızın taşınmasında zaman kazanmakla birlikte eşyalarınızın zarar görme ihtimalini de azaltabilirsiniz.

                  Sizleri de ailemizin bir üyesi olarak görmekte bizlerle çalışmaya davet etmekteyiz. Kendi ailemizden gördüğümüz kişilerin evlerini taşımanın bizi ne denli mutlu ettiğini görmek isterseniz sitemizi ziyaret etmeniz veya telefonla irtibat kurmanız yeterli olacaktır.

 Kaynarca evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.


Tel       : 0216 589 17 55 pbx

Gsm     : 0533 209 65 07

Gsm     : 0554 666 53 12 


Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak 0505 605 91 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 05064889767 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 0507 140 46 99

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 0532 736 91 22

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 0537 577 13 50