• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

En İyi Nakliye Firmaları

Taşınırken  Dikkat Edilmesi Gerekenler :


    İstanbul da nakliye firması adı altında binlerce sözde firma bulunmaktadır. Her köşe başında görebileceğiniz yük ve eşya taşınır yazan kamyonetler , hem kapıcılık yapıp aynı zamanda taşımacılık yapanlara  emekli olup bir kamyonet alan kişilere rastlamanız mümkün. Bizlerde Kolumanlar Nakliyat olarak bu serbest piyasa dedikleri bu ortamda siz değerli müşterilerimiz  kaliteli hizmet vermek ve kurumsal firma kimliğimizi korumak zorundayız. Ne yazıkki nakliye firması tercihlerinde ucuz fiyat veren firmaları  yada kamyonet sahiplerini müşteriler genelde tercih ediyorlar. İşin sonunda hem verdikleri paralarından, hemde  eşyalarından oluyorlar. Müşteriler kurumsal bir nakliye firması seçerken asıl dikkat etmeleri gereken konuları bilmemekteler. Kurumsal firma tercih ederken firmanın ofisinin olup olmadığı , çalışanların işinde uzman olup olmadıkları, geniş araç filolarının olup olmadıklarına dikkat edilmelidir. En önemlisi internet üzerinden gerekli bir araştırma yapmaları gerekmektedir.

 İstanbul da en iyi nakliyat firmaları arasında olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.


    Taşınmak için anlaşmış olduğunuz firmanın sizi mağdur etmesini istemiyorsanız eşyanızın kaç oda bir salon olduğunu , kaçıncı kattan alınıp kaçıncı kata bırakılacağını ve her iki tarafta asansör olup olmadığını özellikle belirtmeniz gerekmektedir. Eşyanızın durumunu , kat durumunu ve her iki tarafta bina önlerinde mesafelerin olup olmadığını açık bir şekilde demeniz durumunda herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Ayrıca piyano ve para kasası gibi ağır eşyalarınız varsa bunu muhakkak nakliye firması yetkilisine bildirmelisiniz.Kolumanlar Nakliyat olarak kesinlikle sağdan soldan toplama eleman çalıştırmıyoruz. Şöförlerimizin sigortaları devamlı yapılmakta olup , her araç için özel mobilyacı ve tesisatçı bulunmaktadır. En iyi firmalar arasında bulunan firmamız siz değerli müşterilerine uygun fiyat kaliteli hizmet anlayışıyla her zaman hizmet vermekten mutluluk duyar.

Mutlu Çalışanlar Mutlu Müşteriler Üretir 

 istanbulda evden eve nakliyat seçerken dikkat edilmesi gerekenler


en iyi nakliye firmaları maltepe , en iyi nakliye firmaları kartal ,en iyi nakliyat firmaları istanbul , en iyi nakliye firmaları pendik,en iyi nakliye firmaları ümraniye,en iyi nakliye firmaları çekmeköy, en iyi nakliye firmaları kadıköy , en iyi nakliye firmaları beykoz,en iyi nakliye firmaları ataşehir,en iyi nakliye firmaları tuzla 
Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam57
Toplam Ziyaret108203
Site Haritası