• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Feyzullah Evden Eve Nakliyat

Feyzullah Evden Eve Nakliyat


Taşınmak artık sizler için de zulüm olmaktan çıksın istiyoruz. Bunun için kendimizi bildiğimiz ilk andan bu yana kadar asla ara vermeden Kolumanlar nakliyat firması olarak devam ediyoruz. Şu an en özel süreçlerde devam edecek ve her şeyin sorunsuz bir şekilde sizlere sunulması için devam edecek adres olacağız. Tek bir alan ile sınırlı kalmak yerine her alana özel bir şekilde hizmet veren noktamız olacak. Bizler hem şehir içi hem de şehir dışı olan taşınma durumlarında uygun fiyatlar ile devam ediyoruz. Eğer sizler de arar ve randevu alır iseniz bu noktalarda sizlerin de yanlarında yer alacak özel bir adres olmak isteriz.

Feyzullah evden eve nakliyat konusunda sizlerin tüm eşyalarını sorunsuz bir şekilde taşımak adına çelik kasalı olan araçları tercih ederiz. Bunun ardından bir yandan da her bir ürü için sigortalama işlemleri yapıyor olmamız sizlerin rahat etmesine etki edecek. Bu noktada her ne olur ise olsun fiyatları uygun tutarak sizlerin zorluk çekmesine izin vermiyoruz. Bunun yanı sıra tabi ki paketleme noktalarından tutun mobilya eşyalarının monte ve demonte adımlarına kadar her şeyi sunan yapımız da yer almaktadır. Her an sizler için iyi bir hizmet sunmak adına durmadan gelen bir yapımız yer alıyor. Her süreci daha iyi devam ettirmek için bizlerden gerekli yardımı almayı ihmal etmeyin.

 feyzullah mahallesi evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret75687
Site Haritası