• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Antika Eşya Taşımacıığı

KOLUMANLAR Kalitesi İle Antika Eşya Taşımacılığı 


            
   KOLUMANLAR  Nakliyat  olarak istanbul maltepede  sizlere hizmet  vermekteyiz.  Antika veya diğer özel eşyaların taşınması ile ilgili alanında uzman ekiplerimizle ,  7/24 sigortalı bir şekilde sizlere hizmet sunmaktayız.

   Antika Eşya Taşımacılığı alanında  profesyonel nakliyat firmalarından biri olan KOLUMANLAR Maddi veya  manevi değeri yüksek olan eşyalarınızı gönül rahatlığıyla   bizlere emanet edebilirsiniz. Garantili Profesyonel taşımacılıkta 25 yıllık tecrübemizle firma olarak tüm hassas taşımacılık  hizmetlerinizde hem kendi hem de müşterilerimizin yararına eşyanızın maddi değerine göre sigortası yapılmaktadır.


 Antika eşya taşımacılığını kaliteli bir biçimde müşterilerimize sunmaktayız.

   
   Antika ve Sanat eseri taşımacılığındaki hizmetlerimiz çeşitli organizasyon firmalarının düzenlediği müzik, tiyatro ve film festivallerinin taşıma, depolama ve gümrükleme hizmetleri de yine tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

   Antika eşya taşımacılığında yıllar içinde edindiğimiz tecrübeler  sonucu, hizmetlerimizi avrupa standartlarında en son çıkan kaliteli ambalajlama malzemeleriyle kusursuz bir şekilde yapmaktayız.

   Geniş araç filomuz sayesinde istanbul merkezli olan firmamız başta istanbul olmak üzere Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine antika eşya ve sanat eseri taşımacılığını sizlere sunmaktayız.

   Kolumanlar  Nakliyat firması olarak ; mali değeri yüksek Antika eşyalarınızı taşımada son derece dikkatli ve titiz çalışmaktayız. Antika ürünlerinizin taşıma esnasında hiçbir zarar görmemesi  ve tüm özelliklerini koruması adına yapılması gereken tüm paketleme hizmetlerini firmamız personeli en iyi şekilde yapmaktadır.

   Antika ürünlerin taşınması konusundaki hassasiyeti ün yapmış olan firmamız bir çok kurum ya da kuruluşa hizmet vermektedir.

Antika taşımada yapılması gerekenler 

1- Öncelikle ürün sökülebilir durumdaysa tek tek sökülmeli

2- Sökülen parçalar özel yapım malzemelerle düzgün bir şekilde paketlenmeli

3- Paketleme işlemleri son bulduktan sonra özel olarak imal edilmiş sandıklar içerisine konulur.

4- Ürünün evden alınıp araca yükleme işlemi gerçekleştirilir.

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret110403
Site Haritası