• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
 • https://twitter.com/kolumannakliyat
  • KOLUMANLAR EVDEN EVE NAKLİYAT Taşımacılık' ta Profesyonel Çözümler
  • Şehiriçi Ev Taşıma Hizmeti İçin ( 0216 ) 589 17 55
  • KOLUMANLAR PARÇA EŞYA TAŞIMA Türkiye'nin Her Yerine 7/24 Hizmet
  • Günlük Yada Haftalık Ege Ve Akdeniz bölgesine Parça Eşya Taşıma
  • ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT 81 İl Ve 957 İlçeye Ev Taşıma Hizmeti
  • Şehirlerarası Ev Taşıma Hizmeti İçin 7/24 ( 0216 ) 589 17 55
  • KOLUMANLAR EŞYA DEPOLAMA
  • Ev Eşyası Depolama Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Hemen İletişim Kısmından Arayabilirsiniz.
HİZMETLERİMİZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam1
Toplam Ziyaret61624
Site Haritası

Antika Eşya Taşımacıığı

KOLUMANLAR Kalitesi İle Antika Eşya Taşımacılığı 


            
   KOLUMANLAR  Nakliyat  olarak istanbul maltepede  sizlere hizmet  vermekteyiz.  Antika veya diğer özel eşyaların taşınması ile ilgili alanında uzman ekiplerimizle ,  7/24 sigortalı bir şekilde sizlere hizmet sunmaktayız.

   Antika Eşya Taşımacılığı alanında  profesyonel nakliyat firmalarından biri olan KOLUMANLAR Maddi veya  manevi değeri yüksek olan eşyalarınızı gönül rahatlığıyla   bizlere emanet edebilirsiniz. Garantili Profesyonel taşımacılıkta 25 yıllık tecrübemizle firma olarak tüm hassas taşımacılık  hizmetlerinizde hem kendi hem de müşterilerimizin yararına eşyanızın maddi değerine göre sigortası yapılmaktadır.


 Antika eşya taşımacılığını kaliteli bir biçimde müşterilerimize sunmaktayız.

   
   Antika ve Sanat eseri taşımacılığındaki hizmetlerimiz çeşitli organizasyon firmalarının düzenlediği müzik, tiyatro ve film festivallerinin taşıma, depolama ve gümrükleme hizmetleri de yine tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

   Antika eşya taşımacılığında yıllar içinde edindiğimiz tecrübeler  sonucu, hizmetlerimizi avrupa standartlarında en son çıkan kaliteli ambalajlama malzemeleriyle kusursuz bir şekilde yapmaktayız.

   Geniş araç filomuz sayesinde istanbul merkezli olan firmamız başta istanbul olmak üzere Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine antika eşya ve sanat eseri taşımacılığını sizlere sunmaktayız.

   Kolumanlar  Nakliyat firması olarak ; mali değeri yüksek Antika eşyalarınızı taşımada son derece dikkatli ve titiz çalışmaktayız. Antika ürünlerinizin taşıma esnasında hiçbir zarar görmemesi  ve tüm özelliklerini koruması adına yapılması gereken tüm paketleme hizmetlerini firmamız personeli en iyi şekilde yapmaktadır.

   Antika ürünlerin taşınması konusundaki hassasiyeti ün yapmış olan firmamız bir çok kurum ya da kuruluşa hizmet vermektedir.

Antika taşımada yapılması gerekenler 

1- Öncelikle ürün sökülebilir durumdaysa tek tek sökülmeli

2- Sökülen parçalar özel yapım malzemelerle düzgün bir şekilde paketlenmeli

3- Paketleme işlemleri son bulduktan sonra özel olarak imal edilmiş sandıklar içerisine konulur.

4- Ürünün evden alınıp araca yükleme işlemi gerçekleştirilir.

Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak 0505 605 91 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 05064889767 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 0507 140 46 99

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 0532 736 91 22

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 0537 577 13 50