• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat


Evlerini bulundukları noktalardan başka noktalara taşımak isteyen müşterilerimiz için evden evenakliyat hizmetlerini de en güvenilir ve en hesaplı biçimde sunmakta olan bir firmayız. Sunduğumuz bütün nakliyat hizmetlerinde güvenilirliği esas alıyor ve uygun fiyatlar ile kaliteli hizmetlerimizi en iyi biçimde vermeye çalışıyoruz. Bizler gibi yıllardır nakliyat hizmetleri veren deneyimli bir firma ile taşınma işlemlerini gerçekleştiren müşterilerimizin bizlerden daima memnun kalmalarına neden oluyoruz. Kolumanlar nakliyat firması olarak verdiğimiz bütün nakliye hizmetlerinde oldukça profesyonel ve aynı zamanda da son derecede disiplinli bir şekilde davranıyoruz. Hizmetlerimizi verirken oldukça disiplinli davrandığımızdan dolayı taşımacılık hizmetlerimiz esnasında olası aksaklıkların en başından önüne de geçmiş oluyoruz. Bu sayede bizlere güvenen müşterilerimizi hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyoruz.

Başka yerlere evlerini taşıyacak olan müşterilerimize şehir içinde ve şehir dışında olacak şekilde hizmetlerimizi en güvenilir biçimde sunuyoruz. Bizler işini severek yapan çalışan kadromuzla müşterilerimizin eşyalarını en sorunsuz biçimde ulaşmaları gerekmekte olan noktalara ulaştırıyoruz. Yıllardır bu sektör içerisinde yer alarak nakliye hizmetlerini veren  Kadıköy evden even akliyat firması olarak müşterilerimizin güvenlerini hiçbir şekilde kırmıyoruz. Bizlere emanet edilmiş olan eşyaları kendi gözümüz gibi koruyor ve eşyalara en ufak bir hasar dahi gelmeden ulaşmaları gereken noktalara ulaştırıyoruz. Hizmetlerimizi böylesine profesyonel bir biçimde sunarak müşterilerimizin de memnuniyetleriyle giderek çok daha donanımlı bir firma haline geliyoruz.

 Kadıköy merkezli olan firmamız Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine parça eşya taşımacılığı yapmaktadir.

Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret75688
Site Haritası