• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat


Evlerini bulundukları noktalardan başka noktalara taşımak isteyen müşterilerimiz için evden evenakliyat hizmetlerini de en güvenilir ve en hesaplı biçimde sunmakta olan bir firmayız. Sunduğumuz bütün nakliyat hizmetlerinde güvenilirliği esas alıyor ve uygun fiyatlar ile kaliteli hizmetlerimizi en iyi biçimde vermeye çalışıyoruz. Bizler gibi yıllardır nakliyat hizmetleri veren deneyimli bir firma ile taşınma işlemlerini gerçekleştiren müşterilerimizin bizlerden daima memnun kalmalarına neden oluyoruz. Kolumanlar nakliyat firması olarak verdiğimiz bütün nakliye hizmetlerinde oldukça profesyonel ve aynı zamanda da son derecede disiplinli bir şekilde davranıyoruz. Hizmetlerimizi verirken oldukça disiplinli davrandığımızdan dolayı taşımacılık hizmetlerimiz esnasında olası aksaklıkların en başından önüne de geçmiş oluyoruz. Bu sayede bizlere güvenen müşterilerimizi hiçbir şekilde yarı yolda bırakmıyoruz.

Başka yerlere evlerini taşıyacak olan müşterilerimize şehir içinde ve şehir dışında olacak şekilde hizmetlerimizi en güvenilir biçimde sunuyoruz. Bizler işini severek yapan çalışan kadromuzla müşterilerimizin eşyalarını en sorunsuz biçimde ulaşmaları gerekmekte olan noktalara ulaştırıyoruz. Yıllardır bu sektör içerisinde yer alarak nakliye hizmetlerini veren  Kadıköy evden even akliyat firması olarak müşterilerimizin güvenlerini hiçbir şekilde kırmıyoruz. Bizlere emanet edilmiş olan eşyaları kendi gözümüz gibi koruyor ve eşyalara en ufak bir hasar dahi gelmeden ulaşmaları gereken noktalara ulaştırıyoruz. Hizmetlerimizi böylesine profesyonel bir biçimde sunarak müşterilerimizin de memnuniyetleriyle giderek çok daha donanımlı bir firma haline geliyoruz.

 Kadıköy merkezli olan firmamız Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine parça eşya taşımacılığı yapmaktadir.

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret110405
Site Haritası