• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Altıntepe Evden Eve Nakliyat

Altıntepe Evden Eve Nakliyat


Evden eve taşınma durumları artık sizler için de zulüm olmaktan çıksın. Çünkü bizler her an Kolumanlar nakliyat firması olarak sizlerin yanlarında yer alacak ve her an kaliteli olan adımlar ile yanlarınızda devam edeceğiz. Aksi bir sorun olmasına izin vermeden yer alan hizmetleri bir yandan da uygun fiyatlar ile sunacak ve sizlerin daha hızlı ve uygun fiyatlar ile taşınması noktasında yardımcı olacağız. Sadece aramanız yeterli olacaktır. Firmamız içinde gelerek randevu almanıza dahi gerek yoktur. Bu anlar için sizler de bizler ile olmayı tercih edin. Ardından yer alan anları daha rahat ve asla yorulmadan yaşamak için sadece yanlarımızda olan adres olun.

Altıntepe evden eve nakliyat konusunda asla zorluk çekmeyin diye bizler paketleme anlarını dahi kendimiz yapıyoruz. Böylece en sorunsuz olan işlemler daha rahat bir şekilde yer alacak. Bizleri arayın ve uygun olan ve istediğiniz zaman dilimleri içerisinde yanlarınızda yer alalım. Ardından sizler de kaliteli olan anları bizlerden özel bir şekilde gören kişiler olun. Bizler paketleme ürünlerini yapmamızın yanı sıra monte ve demonte gibi adımları da sunan adresler oluyoruz. Böylesi yapıları en uygun fiyatlar ile çelik kasalı araçlar ile sigortalı bir şekilde yaparak yeni adresler içerisinde bu şekilde almasını sunuyoruz. Her böylesi işlem için sizler de yanlarımızda olmayı tercih edin.

 altıntepe mahallesi evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret107599
Site Haritası