• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Feneryolu Evden Eve Nakliyat

Feneryolu Evden Eve NakliyatZaman, güvenilirlik, fiyat ve kalite gibi durumlar taşımacılık hizmetlerini almak isteyenkişilerin nakliye firmalarında oldukça önem vermeleri gereken durumlardır. Bizler senelerdir nakliye hizmetleri sunmakta olan bir firmayız. Kolumanlar nakliye olarak değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunarken kesinlikle hizmetlerimizin en kaliteli şekilde gerçekleştirilmesine önem veriyoruz. Bunun yanında güvenilirliğe de oldukça önem veriyoruz. Müşterilerimizin bizlere emanet etmiş olduklarıeşyalarına gözümüz gibi bakarak onların eşyalarına hiçbir şekilde hasar ya da zarar gelmesine müsaade etmiyoruz. Hizmetlerimizi güvenilir, kaliteli ve hesaplı bir biçimde sunarak bizlerden taşımacılık hizmetlerini alan müşterilerimizin her daim bizlerden memnun kalmalarına neden oluyoruz.

Kaliteli nakliye hizmetlerimizi müşterilerimize sunmak adına müşterilerimizin evlerine gidiyor ve buradan en kaliteli malzemeler ile paketleme işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bunun ardından müşterilerimizin eşyalarını en uygun olan nakliye araçlarına yüklüyoruz. Kolumanlar Feneryolu evde neve nakliye hizmetlerimizi sunarken müşterilerimizin bizlerden memnun kalmalarına büyük ölçüde önem veriyoruz. Gözümüz gibi koruduğumuz eşyaları asla aksaklıklara müsaade etmeden ulaşmaları gereken noktalara tam zamanında olacak şekilde ulaştırıyoruz.

Piyasanın oldukça altında fiyatlar vererek masraflı taşınma süreçlerinde müşterilerimizin masraflarının azalmasına yardımcı oluyoruz. Evlerini bizlerle çalışarak taşımayı tercih eden müşterilerimize evden eve nakliye hizmetlerimizi en güvenilir şekilde vererek bizlerle birlikte çalışmaktan son derecede memnun kalmalarına neden oluyoruz Böylelikle de her geçen gün müşteri kitlemizi daha da geniş bir boyuta çıkarmayı başarıyoruz.

 Feneryolu evden eve nakliyat firması olarak kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret107600
Site Haritası