• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
 • https://twitter.com/kolumannakliyat
  • KOLUMANLAR EVDEN EVE NAKLİYAT Taşımacılık' ta Profesyonel Çözümler
  • Şehiriçi Ev Taşıma Hizmeti İçin ( 0216 ) 589 17 55
  • KOLUMANLAR PARÇA EŞYA TAŞIMA Türkiye'nin Her Yerine 7/24 Hizmet
  • Günlük Yada Haftalık Ege Ve Akdeniz bölgesine Parça Eşya Taşıma
  • ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT 81 İl Ve 957 İlçeye Ev Taşıma Hizmeti
  • Şehirlerarası Ev Taşıma Hizmeti İçin 7/24 ( 0216 ) 589 17 55
  • KOLUMANLAR EŞYA DEPOLAMA
  • Ev Eşyası Depolama Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Hemen İletişim Kısmından Arayabilirsiniz.
HİZMETLERİMİZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret64726
Site Haritası

Feneryolu Evden Eve Nakliyat

Feneryolu Evden Eve NakliyatZaman, güvenilirlik, fiyat ve kalite gibi durumlar taşımacılık hizmetlerini almak isteyenkişilerin nakliye firmalarında oldukça önem vermeleri gereken durumlardır. Bizler senelerdir nakliye hizmetleri sunmakta olan bir firmayız. Kolumanlar nakliye olarak değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunarken kesinlikle hizmetlerimizin en kaliteli şekilde gerçekleştirilmesine önem veriyoruz. Bunun yanında güvenilirliğe de oldukça önem veriyoruz. Müşterilerimizin bizlere emanet etmiş olduklarıeşyalarına gözümüz gibi bakarak onların eşyalarına hiçbir şekilde hasar ya da zarar gelmesine müsaade etmiyoruz. Hizmetlerimizi güvenilir, kaliteli ve hesaplı bir biçimde sunarak bizlerden taşımacılık hizmetlerini alan müşterilerimizin her daim bizlerden memnun kalmalarına neden oluyoruz.

Kaliteli nakliye hizmetlerimizi müşterilerimize sunmak adına müşterilerimizin evlerine gidiyor ve buradan en kaliteli malzemeler ile paketleme işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bunun ardından müşterilerimizin eşyalarını en uygun olan nakliye araçlarına yüklüyoruz. Kolumanlar Feneryolu evde neve nakliye hizmetlerimizi sunarken müşterilerimizin bizlerden memnun kalmalarına büyük ölçüde önem veriyoruz. Gözümüz gibi koruduğumuz eşyaları asla aksaklıklara müsaade etmeden ulaşmaları gereken noktalara tam zamanında olacak şekilde ulaştırıyoruz.

Piyasanın oldukça altında fiyatlar vererek masraflı taşınma süreçlerinde müşterilerimizin masraflarının azalmasına yardımcı oluyoruz. Evlerini bizlerle çalışarak taşımayı tercih eden müşterilerimize evden eve nakliye hizmetlerimizi en güvenilir şekilde vererek bizlerle birlikte çalışmaktan son derecede memnun kalmalarına neden oluyoruz Böylelikle de her geçen gün müşteri kitlemizi daha da geniş bir boyuta çıkarmayı başarıyoruz.

 Feneryolu evden eve nakliyat firması olarak kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.

Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak 0505 605 91 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 05064889767 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 0507 140 46 99

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 0532 736 91 22

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 0537 577 13 50