• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Gerek şehir içi gerekse şehir dışı ev, ofis taşıma problemleri yaşayan, eşyalarının zarar gördüğünden şikâyet eden birçok insan ile karşılaşılmaktadır. Bu problemin yaşanmaması ve kolay bir şekilde, içiniz rahat taşınmak için nakliyat firmasının iyi seçilmesi önerilebilir.

                Tuzla Evden Eve Nakliyat   müşteri hoşnutluğunu önceliği yaparak hizmet vermektedir. İlk olarak taşınacak eşyaları hiçbir şekilde hasar görmemesi açısından tespit etmektedirler. Paketleme işlemine bu tespitten sonra geçilmektedir. Eşyaların durumu ve konumuna göre paketleme malzemeleri, çalışacak eleman sayısı ve araçlar belirlenip size uygun fiyatlar sunulmaktadır. Belirlenen gün ve saatte işleriniz aksatılmadan gelmektedirler ve eşyalarınız özenle paketlenmektedir.  Daha sonra eşyalarınızı taşıma ve taşınan yere yerleştirme işlemi istekleriniz doğrultusunda özen ve başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Firma müşterilerine sağlıklı bir taşıma gerçekleştirmek için tedbirini almakta, sigortalı taşıma, garantili taşıma seçenekleri ile de hizmet vermektedir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat şehir içi ve şehir dışı taşınmalarınızda sizlere sunduğu hizmetlerle çok tercih edilen saygın ve güvenilir bir nakliyat firmasıdır.   
Tuzla geneli uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla öğrenci ve bekar eşyası taşımacılığı yapmaktayız. 

Tel       : 0216 589 17 55 pbx

Gsm    : 0533 209 65 07

Gsm   : 0554 666 53 12

Gsm   : 0530 029 50 49

E - Mail : info@kolumanlarnakliyat.comMüşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret108206
Site Haritası