• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Bostancı Evden Eve Nakliyat

Bostancı Evden Eve Nakliyat


Taşınmak yorucu olduğu kadar oldukça da titizlik gerektiren işlemlerdir. Bir hayli stresli ve zahmetli geçen taşınma süreçleri esnasında bizler yılları aşkın tecrübemizle Kolumanlar nakliyat firması olarak müşterilerimizin yanlarında yer alıyoruz. Hizmetlerimizi en profesyonel ve en güvenilir biçimde sunarak müşterilerimizin eşyalarının ulaşmaları gereken noktalara sorunsuz ve zamanında ulaşmalarını sağlıyoruz. Bu sektör içerisinde yıllardır hizmetlerini sunmakta olan bir firma olarak işimizi kesinlikle profesyonelliğimizden ödün vermeden yapıyoruz.

Güvenilir hizmetler sunuyor olmak bizler için oldukça önemli. Bu nedenle de bizleri tercih eden müşterilerimizin eşyalarını taşırken onları kesinlikle gözümüz gibi koruyoruz. Taşımacılık hizmetlerimizi sunarken eğer müşterilerimiz dilerlerse eşyalarını sigortalıyoruz. Böylelikle de stresli geçen taşınma süreçleri içerisinde müşterilerimizin bizlerle çalışırken içlerinin daha rahat olmasını sağlıyoruz. Bir evden başka bir eve taşınacak olan müşterilerimizin eşyalarını bulundukları yerlerde en iyi paketleme malzemeleriyle özenle paketliyoruz. Ardından müşterilerimizin eşyalarına uygun olan nakliye aracına yine özenle olacak biçimde yerleştiriyoruz.  Bostancı evden eve nakliyat hizmetlerimizi sunarken her ayrıntıda oldukça titiz davranıyoruz. İşimizi profesyonelliğimizden ödün vermeden yaptığımızdan dolayı müşterilerimizin bizlerden memnun kalmalarını sağlıyoruz.

En uygun fiyat garantisiyle de müşterilerimize hizmetlerimizi vermeye ara vermeden devam ediyoruz. Evden eve nakliyat hizmetleri almak isteyen kişiler kesinlikle bizleri tercih edebilirler. Bizlerle birlikte gönülleri oldukça rahat bir biçimde taşınma işlemlerini gerçekleştirebilirler. En kaliteli ve uygun fiyatlı hizmetlerimizi büyük bir titizlikle sunuyoruz.

Bostancı evden eve nakliyat taşınmalarınızda kolumanlar olarak 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret75688
Site Haritası