• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat


Zamanlamayı en iyi şekilde yaparak nokta atışı yapıyor ve bizleri tercih eden müşterilerimizin taşınma esnasında aksaklık yaşamamalarını sağlıyoruz. Oldukça güvenilir ve kaliteli bir şekilde yıllarıdır sektör içerisinde yer alarak hizmetlerimizi sunuyoruz. Disiplinli ve güler yüzlü çalışan kadromuz sayesinde müşterilerimizin stressiz ve zahmetsiz bir biçimde bizlerden taşımacılık hizmetlerini almalarına neden oluyoruz. Kolumanlar nakliyat firması olarak hizmetlerimizi sunarken kesinlikle oldukça disiplinli bir şekilde davranıyoruz. Böylelikle de değerli müşterilerimizin bizlerle birlikte çalışırken hiçbir aksaklık yaşamamalarını sağlıyoruz. Bizler oldukça deneyimli ve güvenilir bir firma olmamıza karşın en kaliteli nakliye hizmetlerimizi değerli müşterilerimize son derecede de uygun olan fiyatların eşliğinde sunuyoruz.

Evden eve nakliyat hizmetlerimizi de bizleri tercih eden müşterilerimize en kaliteli ve güvenilir bir biçimde vermekte olan bir firmayız. Değerli müşterilerimiz bizlerle birlikte evlerini taşımak istediklerinde müşterilerimizin eşyalarının bulunduğu yere gidiyoruz. Burada en kaliteli paketleme ürünlerimiz ile müşterilerimizin eşyalarını oldukça titiz bir biçimde paketliyoruz. Paketleme işlemlerimizin son bulması ardından en uygun nakliye aracımıza müşterilerimizin eşyalarını yerleştiriyoruz. Kozyatağı evden eve nakliyat hizmetlerimizi sunarken zaman bizim için kesinlikle oldukça önemli. Bu nedenden dolayı da oldukça disiplinli bir şekilde çalışarak müşterilerimizin bizlere emanet ettikleri eşyalarını tam zamanında ulaştırmamızı istedikleri noktalara ulaştırıyoruz. Taşımacılık hizmetlerimizi burada sonlandırarak değerli müşterilerimizin de bizlerle birlikte çalışarak taşınma işlemlerini gerçekleştirmelerinden oldukça memnun kalmalarına neden oluyoruz.

kozyatağı  evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret75687
Site Haritası