• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat


Evden eve nakliyat konusunda her şeyi rahat bir şekilde elde etmek için sizler de iletişimde yer alabilirsiniz. Çünkü bizler her an sizlere yardım etmek adına Kolumanlar nakliyat firması olarak gelen bir adres olduk. Bu anlarda her kim bizlerden hizmet ister ise en rahat olan adımları elde edeceklerini bilmeleri gerekir. En uygun fiyatlar ile kaliteli bir hizmet sunmayı tercih eden yapılarımızın yer alması sizlerin de bu noktada asla bir sorun olmadan rahat bir şekilde taşınmanıza yardımcı olacaktır. Şu an en çok zahmet isteyen taşınma durumlarından bir tanesi olan evden eve nakliyat için hem şehir içi hem de şehirler arası olan hizmetler yer alıyor.

Ümraniye evden eve nakliyat sırasında en zahmetli olan adımlardan paketleme durumlarına kadar sizlerin yanlarında yer alarak devam ediyoruz. Bu noktada asla paketleme ürünü falan aramak zorunda kalmayın diye en kaliteli malzemeler ile gelerek bu işlemleri tek başımıza hallediyoruz.  Bir yandan da mobilya eşyaları için yer alan monte ve demonte durumları sizler için yük olmayacak. Çünkü bizler bu durumları da sunacak ve sizlerin ek bir usta aramamıza gerek bırakmayacağız. Aradığınız an tüm işlemleri sigortalı bir şekilde sunmak için yer alacağız. Bunları çelik kasalı araçlar ile taşıyacak ve üzerinde bir sorun olmadan her adımı yerine getirmiş olacağız.

ümraniye evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret75687
Site Haritası