• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Çınar Evden Eve Nakliyat

Çınar Evden Eve Nakliyat


Taşınmayı artık sizler de gözlerinizde büyütmeyi bırakın. Çünkü Kolumanlar nakliyat firması olarak yanlarınızda yer alacak ve her şeyin rahat bir şekilde devam etmesini sunacağız. Taşınmanın aslında gözlerinizde büyütecek kadar büyük olmadığını görecek ve her şeyi rahat bir şekilde elde edeceksiniz. Bizler şu an sizler için hem şehir içi olan hem de şehirler arası olan özel hizmetleri sunmak için yer alan özel bir adres olmayı tercih ediyoruz. Böylece sizler de rahat bir şekilde her nereye gitmek ister iseniz isteyin sadece bizleri arayarak gerekli randevuları elde etmiş olarak devam edebileceksiniz.

Çınar evden eve nakliyat konusunda sizlerin evlerinde yer alan en zorlu eşyalardan olan mutfak eşyalarına kadar her şey paketlemesini bizler yapıyoruz. Mobilya eşyaları için dahi yeni bir usta bulmak zorunda kalmayın diye yanımızda yer alan monte ve demonte ekibi ile yer alıyoruz. Ardından her şeyi rahat bir şekilde yaşayacak ve sizler en ufak yorulmadan taşınmanın tadına varmış olacaksınız. Şu an yanlarımızda yer alın diye fiyatları da en uygun halleri ile tutuyor ve sizlerin zorluk çekmesine izin vermeden maddi manevi her türlü destekleri sunuyoruz. Arayın ve her konuda sizlere de yardım ederek her şeyin sunulması adına devam edelim. Bizler bu işi iş olarak değil keyif almak adına sizler için sunan bir firmayız.

 çınar mahallesindeki tüm evden eve nakliyat,eşya depolama,ofis taşıma,parça eşya taşıma gibi işleriniz için bizden yardım alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret75688
Site Haritası