• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Çınar Evden Eve Nakliyat

Çınar Evden Eve Nakliyat


Taşınmayı artık sizler de gözlerinizde büyütmeyi bırakın. Çünkü Kolumanlar nakliyat firması olarak yanlarınızda yer alacak ve her şeyin rahat bir şekilde devam etmesini sunacağız. Taşınmanın aslında gözlerinizde büyütecek kadar büyük olmadığını görecek ve her şeyi rahat bir şekilde elde edeceksiniz. Bizler şu an sizler için hem şehir içi olan hem de şehirler arası olan özel hizmetleri sunmak için yer alan özel bir adres olmayı tercih ediyoruz. Böylece sizler de rahat bir şekilde her nereye gitmek ister iseniz isteyin sadece bizleri arayarak gerekli randevuları elde etmiş olarak devam edebileceksiniz.

Çınar evden eve nakliyat konusunda sizlerin evlerinde yer alan en zorlu eşyalardan olan mutfak eşyalarına kadar her şey paketlemesini bizler yapıyoruz. Mobilya eşyaları için dahi yeni bir usta bulmak zorunda kalmayın diye yanımızda yer alan monte ve demonte ekibi ile yer alıyoruz. Ardından her şeyi rahat bir şekilde yaşayacak ve sizler en ufak yorulmadan taşınmanın tadına varmış olacaksınız. Şu an yanlarımızda yer alın diye fiyatları da en uygun halleri ile tutuyor ve sizlerin zorluk çekmesine izin vermeden maddi manevi her türlü destekleri sunuyoruz. Arayın ve her konuda sizlere de yardım ederek her şeyin sunulması adına devam edelim. Bizler bu işi iş olarak değil keyif almak adına sizler için sunan bir firmayız.

 çınar mahallesindeki tüm evden eve nakliyat,eşya depolama,ofis taşıma,parça eşya taşıma gibi işleriniz için bizden yardım alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret108206
Site Haritası