• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Kurtköy Evden Eve Nakliyat

               Her konuda olduğu gibi taşımacılık konusunda da işi uzmanına bırakmak gerekir. Kendi çabalarınızla ya da firma olmanın bilincinde olamayan bireysel düzeyde iş yapan kamyonla taşıma gerçekleştiren kişilerle iş yapmamanın bilincinde olmak gerekir. Bir miktar daha ucuz iş yaptırmak adına daha büyük külfetler altına girebilirsiniz. Uzman olmayan kişiler tarafından yapılan evden eve nakliyat esnasında eşyaların kırılması, çizilmesi ve eşyaların kaybolması olası bir durumdur. Üstelik uğradığınız zararı karşılayacak herhangi bir sigorta da söz konusu olmayacaktır.

                 Kurtköy  Evden Eve Nakliyat , Altıntepe semti başta olmak üzere diğer semtlere nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Eşyalarınızın tamamı, güvenilir şartlarda taşınması için ambalajlandıktan sonra nakliyat araçlarımıza yüklenir ve gerek yükleme gerekse taşıma noktasında müşterilerimiz ve eşyaları için en uygun yöntemler tercih edilir.

                 Her işte olduğu gibi evden eve nakliyat sektöründe de işi uzmanının yapmasının rahatlığını yaşamak varken, neden işine gerekli özen gösterilmeyen firmalar ile çalışılsın? İşinde uzman olan, memnuniyet garantili iş yapmak isteyen müşterilerimizin bizimle iletişime geçmelerini dileriz.

 Kurtköy evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.  

Tel       : 0216 589 17 55 pbx

Gsm     : 0533 209 65 07

Gsm     : 0554 666 53 12

 

Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret75688
Site Haritası