• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Kurtköy Evden Eve Nakliyat

               Her konuda olduğu gibi taşımacılık konusunda da işi uzmanına bırakmak gerekir. Kendi çabalarınızla ya da firma olmanın bilincinde olamayan bireysel düzeyde iş yapan kamyonla taşıma gerçekleştiren kişilerle iş yapmamanın bilincinde olmak gerekir. Bir miktar daha ucuz iş yaptırmak adına daha büyük külfetler altına girebilirsiniz. Uzman olmayan kişiler tarafından yapılan evden eve nakliyat esnasında eşyaların kırılması, çizilmesi ve eşyaların kaybolması olası bir durumdur. Üstelik uğradığınız zararı karşılayacak herhangi bir sigorta da söz konusu olmayacaktır.

                 Kurtköy  Evden Eve Nakliyat , Altıntepe semti başta olmak üzere diğer semtlere nakliyat hizmeti sağlamaktadır. Eşyalarınızın tamamı, güvenilir şartlarda taşınması için ambalajlandıktan sonra nakliyat araçlarımıza yüklenir ve gerek yükleme gerekse taşıma noktasında müşterilerimiz ve eşyaları için en uygun yöntemler tercih edilir.

                 Her işte olduğu gibi evden eve nakliyat sektöründe de işi uzmanının yapmasının rahatlığını yaşamak varken, neden işine gerekli özen gösterilmeyen firmalar ile çalışılsın? İşinde uzman olan, memnuniyet garantili iş yapmak isteyen müşterilerimizin bizimle iletişime geçmelerini dileriz.

 Kurtköy evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.  

Tel       : 0216 589 17 55 pbx

Gsm     : 0533 209 65 07

Gsm     : 0554 666 53 12

 

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret108206
Site Haritası