• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

Sorun yaşamadan güvenilir ve aksamaların olmadığı biçimde taşınma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler bizlerle birlikte çalıştıklarında bu isteklerini gerçekleştirebilirler. Bizler yılları aşkın tecrübemizle nakliye hizmetlerini oldukça güvenilir olan bir biçimde sunan firmayız. Kolumanlar nakliyat firması olarak müşterilerimizin güvenlerini kazanmak bizler için oldukça önemli. Bu nedenle de hizmetlerimizi her zaman için en güven verici biçimde sunmaya özen gösteriyoruz. Taşınma işlemleri için bizleri tercih eden müşterilerimize memnuniyetlerini kazanacağımız bir biçimde taşımacılık hizmetlerimizi sunuyoruz.

Müşterilerimizin bulundukları noktalara giderek eşyalarını bulundukları yerde paketliyoruz. Paketleme işlemlerimizi gerçekleştirirken yurt dışından son kalite özel olarak getirttiğimiz paketleme ürünlerimizi kullanıyoruz. Titiz bir biçimde paketleme işlemlerimizi gerçekleştirerek taşıma eşyalarında müşterilerimizin eşyalarını olası hasarlara karşı koruyoruz. Paketleme işlemlerimizin bitmesi ardından şişli evden eve nakliyat olan en uygun nakliye aracımıza eşyalarımızı yerleştiriyoruz. Hizmetlerimizi sunarken güler yüzlü çalışan kadromuzla müşterilerimizin streslerini üzerlerinden bir nebze de olsa almayı başarıyoruz.

Kaliteli hizmetlerimizi en güvenilir biçimde sunarken müşterilerimize aynı zamanda en uygun fiyat garantisini de sağlıyoruz. Evden eve nakliye hizmetlerini alarak taşınma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen müşterilerimiz kesinlikle gönül rahatlığıyla bizleri tercih edebilirler. Bizlerle birlikte çalışmayı tercih eden müşterilerimizin güvenlerini ve memnuniyetlerini kazanmak adına hizmetlerimizi oldukça profesyonel olacak bir biçimde sunuyoruz. Haliyle bizlerle birlikte çalışarak taşınma işlemlerini gerçekleştirmekten son derecede memnun kalmalarını sağlıyoruz. Şişli İlçesindeki evden eve nakliyat işleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret103962
Site Haritası