• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Öğrenci Eşyası Taşıma

Bekar Ve Öğrenci Eşyası Taşıma 
Maltepe merkezde bulunan firmamız, istanbul geneli tüm ilçelere sorunsuz hizmet sunmaktadır.Hızla gelişen KOLUMANLAR ve ekibi tam ev eşyası taşımacılığı yanında bekar ve öğrenci eşyası taşıma hizmetinide siz değerli müşterilerine vermektedir.Geniş araç filosu  uzman ve deneyimli kadrosuyla sizlerin hizmetindedir.Bekar ve öğrenci eşyası taşımalarında her boyutta kamyon ve kamyonetlerimizle ister şehir içi ister şehirlerarası taşınmak KOLUMANLAR nakliyatla çok hızlı ve rahat bir şekilde yapılmaktadır.Tüm eşyalarınızın paketlenme işlemi uzman ekiplerimiz tarafından içi kraft kağıtlı dışı kalın baloncuklu ( patpat dediğimiz ) malzemelerle tek tek sarılıp araca yüklenilir.Gidilecek diğer adreste eşyalar uzman ekiplerimizle evinize kadar çıkarılarak dilediğiniz yerlere konulup montajları yapılır.Firmamız tam ev eşyası yada bekar eşyası taşımacılığı hizmetinin dışında tek parça eşya taşıma hizmetinide sizlere vermektedir.şehir içi yada şehirler arası taşıtmak istediğiniz tek parça eşyanızı uygun fiyata sigortalı bir şekilde dilediğiniz noktaya hasarsız teslimatı yapılmaktadır.

 istanbul geneli uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla öğrenci ve bekar eşyası taşımacılığı yapmaktayız.Bekar ve öğrenci eşyası taşımalarınız için her çeşit kamyon ve kamyonetlerimizle pratik ve hızlı bir şekilde değerli öğrencilerimize yardımcı olmaktayız.
Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret75688
Site Haritası