• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
 • https://twitter.com/kolumannakliyat
  • KOLUMANLAR EVDEN EVE NAKLİYAT Taşımacılık' ta Profesyonel Çözümler
  • Şehiriçi Ev Taşıma Hizmeti İçin ( 0216 ) 589 17 55
  • KOLUMANLAR PARÇA EŞYA TAŞIMA Türkiye'nin Her Yerine 7/24 Hizmet
  • Günlük Yada Haftalık Ege Ve Akdeniz bölgesine Parça Eşya Taşıma
  • ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT 81 İl Ve 957 İlçeye Ev Taşıma Hizmeti
  • Şehirlerarası Ev Taşıma Hizmeti İçin 7/24 ( 0216 ) 589 17 55
  • KOLUMANLAR EŞYA DEPOLAMA
  • Ev Eşyası Depolama Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Hemen İletişim Kısmından Arayabilirsiniz.
HİZMETLERİMİZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret60649
Site Haritası

Parça Eşya Taşıma

     Kolumanlar Nakliyat olarak ;  İstanbulda bulunan ofisimizle ister şehir içi , ister şehirler arası parça eşya taşıma hizmetini sizlere sunmaktayız. Her ebatta kamyon ve kamyonetlerimizle 7 / 24 hizmetinizdeyiz. Dilerseniz Türkiye'nin tüm illerinden eşyalarınızı gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebilirsiniz. Eşyalar evinizden firmamız personeli tarafından paketlenerek araca yüklenir , gidilen yeni adresinizde evinize kadar çıkarılarak teslimatı yapılır.
 
 İstanbul merkezli olan firmamız Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine parça eşya taşımacılığı yapmaktadir.

 
 
Şirketimiz tarafından sunulan bu hizmet öncesi , şirketimiz çalışanları ile iletişime geçip , ne kadar eşyanın taşınacağı , taşınacak yerler arsındaki mesafeyi  çıkarıp size uygun olan bir bütçe çıkarmaktadır. Anlaşma durumunda taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

  Parça eşya taşıma hem bütçe olarak insanları zorlamaz hemde kolayca gerçekleştirilir. Şirketimiz tarafından taşınma esnasında ,taşınan eşyalara zarar gelmesi durumunda ise maddi olarak karşılığını temin etmekteyiz. Kullanmadığınız fazladan eşylarınızı depolarda tutmak amacı ile de parça eşya taşımayı kullanabilirsiniz. Şirketimiz bu alanda kendisini kanıtlamış ve müşterili için en iyi hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır.  Şirketimiz ile daha detaylı bilgilere ulaşmak için sitemizden inceleyebilir ve iletişim adreslerimizi edinebilirsiniz. İstanbul merkezli olan firmamız Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine parça eşya taşımacılığı yapmaktadir.

 


KOLUMANLAR NAKLİYAT

Tel       : 0216 589 17 55 pbx

Gsm     : 0533 209 65 07

Gsm      : 0554 666 53 12

Gsm      : 0530 029 50 49

E - Mail : info@kolumanlarnakliyat.com


Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak 0505 605 91 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 05064889767 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 0507 140 46 99

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 0532 736 91 22

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 0537 577 13 50