• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Parça Eşya Taşıma

     Kolumanlar Nakliyat olarak ;  İstanbulda bulunan ofisimizle ister şehir içi , ister şehirler arası parça eşya taşıma hizmetini sizlere sunmaktayız. Her ebatta kamyon ve kamyonetlerimizle 7 / 24 hizmetinizdeyiz. Dilerseniz Türkiye'nin tüm illerinden eşyalarınızı gönül rahatlığıyla bizlere emanet edebilirsiniz. Eşyalar evinizden firmamız personeli tarafından paketlenerek araca yüklenir , gidilen yeni adresinizde evinize kadar çıkarılarak teslimatı yapılır.
 
 İstanbul merkezli olan firmamız Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine parça eşya taşımacılığı yapmaktadir.

 
 
Şirketimiz tarafından sunulan bu hizmet öncesi , şirketimiz çalışanları ile iletişime geçip , ne kadar eşyanın taşınacağı , taşınacak yerler arsındaki mesafeyi  çıkarıp size uygun olan bir bütçe çıkarmaktadır. Anlaşma durumunda taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir.

  Parça eşya taşıma hem bütçe olarak insanları zorlamaz hemde kolayca gerçekleştirilir. Şirketimiz tarafından taşınma esnasında ,taşınan eşyalara zarar gelmesi durumunda ise maddi olarak karşılığını temin etmekteyiz. Kullanmadığınız fazladan eşylarınızı depolarda tutmak amacı ile de parça eşya taşımayı kullanabilirsiniz. Şirketimiz bu alanda kendisini kanıtlamış ve müşterili için en iyi hizmetleri sunmayı amaçlamaktadır.  Şirketimiz ile daha detaylı bilgilere ulaşmak için sitemizden inceleyebilir ve iletişim adreslerimizi edinebilirsiniz. İstanbul merkezli olan firmamız Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine parça eşya taşımacılığı yapmaktadir.

 


KOLUMANLAR NAKLİYAT

Tel       : 0216 589 17 55 pbx

Gsm     : 0533 209 65 07

Gsm      : 0554 666 53 12

Gsm      : 0530 029 50 49

E - Mail : info@kolumanlarnakliyat.com


Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam57
Toplam Ziyaret108203
Site Haritası