• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat

İstanbul İzmir Evden Eve Nakliyat


Evden eve taşınmak artık sizler için de bir çile olmasın. İster şehirler arası ister ise de şehir içi olsun. Asla fark etmez. Çünkü bizler her an sizlerin yanlarında Kolumanlar nakliyat firması olarak yer alıyor ve asla bir sorun olmadan her gerekli olan adımı sunan adres oluyoruz. En güzel anları rahat bir şekilde elde etmeniz için yedi gün yirmi dört saat boyunca ara vermeden sunan yapımız ile devam ediyoruz. Sizler de asla sorun yaşamadan her adımı elde etmek için bir kere bizlerden randevu almanız yeterli olacaktır. Taşınma anlarında bir hayli masraf etmeyin diye alanında en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunan tek adres oluyoruz.

İstanbul izmir evden eve nakliyat  konusunda bizlerden aldığınız randevu tarihi üzerinde istenilen adres içerisinde yer alıyoruz. Bu anlarda yanlarımızda yer alan paketleme ürünleri ile sizlerin ürünlerini düzgün bir şekilde paketliyoruz. Bunları sizlerden teslim alırken bir yandan da ekpertiz raporu ile raporlanmasını sunuyoruz. Böylece tüm işlemler sigortalı bir şekilde devam etmiş oluyor. Gidilen adres içerisinde mobilya gibi ürünlerin monte işlemlerini d sunuyor ve sizlere öyle teslim ediyoruz. Bu kadar özel olan işlemleri üst katlarda olan evler için asansörlü taşıma adımları ile de sunuyoruz. Böylece her şey en rahat ve en sorunsuz olan yönleri ile de yerine gelmiş oluyor.

 istanbul izmir parça eşya taşıma firması olarak sizlere uygun fiyat , kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere hizmet sunmaktayız.

 

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret108206
Site Haritası