• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat

 Küçükyalı evden eve nakliyat hizmetimiz için hoş geldiniz. Yıllardır birçok firma nakliye sektörüne girmektedir; fakat bugün birçoğunun bu iş sahasında tutunamadığını görmekteyiz. İlk başta kolay para kazanılan bir iş kolu gibi gözükse de müşteri memnuniyeti, taşımacılık konusunda uzmanlık gerektiren bilgiler olamadığı sürece evden eve nakliyat konusunda başarı söz konu bile değildir. Bizler Küçükyalı Evden Eve Nakliyat olarak sektörde yıllardır bulunmanın verdiği tecrübe ve deneyimle sizlere hizmet sunmaktayız. Evden eve nakliyat konusunda ise merak edilenleri gerekli iletişim adreslerinden öğrenebilmeniz mümkün olacaktır.

Eşyalarınızın taşıması sırasında Avrupa standartlarını gözeterek iş yapmaktayız. Ekibimiz sıradan çalışanlar değil bu konuda eğitim alan bireylerdir. Montaj, ambalaj işlemlerinde de işi sizlere bırakmamakta bizler tarafından gerçekleştirmekteyiz.   Evlerinizden çıkarken sökülen ve ambalajlanan eşyalarınız yine bizler tarafından özenle, zarar verilmeden usulüne uygun olarak montaj edilmektedir. Bu sayede taşınma stresi ile bir de eşyaların montajı ile ilgilenmek zorunda kalmazsınız.

Küçükyalı Evden Eve Nakliyat olarak kalite ve güvence istiyor, evlerinizin sağlıklı bir şekilde taşınmasını istiyorsanız bizleri aramanız veya internet sitemiz üzerinden irtibat kurmanız yeterlidir. Ayrıca Maltepe nakliyat gibi tüm konularda da bizlere ulaşabilirsiniz.


Küçükyalı evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.   Kısaca Verdiğimiz Hizmetler : 

- Evden eve nakliyat
- Eşya Depolama
- Şehirler Arası Taşımacılık
- Parça Eşya Taşıma 
- Öğrenci Eşyası Taşıma
- Ofis Ve İşyeri Taşımacılığı
- Askılı Tekstil Taşımacılığı
- Koli Taşımacılığı 
- Kamyon Ve Kamyonetleri Kiraya Verme


KOLUMANLAR  NAKLİYAT

MALTEPE (MERKEZ)

Tel       : 0216 589 17 55 pbx

Gsm     : 0533 209 65 07

Gsm     : 0554 666 53 12Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam57
Toplam Ziyaret108203
Site Haritası