• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat

Sultanbeyli Evden Eve Nakliyat


Sultanbeyli evden eve nakliyat ile artık sizler de rahat edeceksiniz. Asla zorluk çekmenize izin vermeden er alan adımları yaşamak ve evlerinizden rahat bir şekilde taşınmak için tek yapmanız gereken Kolumanlar nakliyat firması olarak bizleri aramak. Biz alanında en başarılı adreslerden bir tanesi olarak her zaman sizler için devam ediyoruz. Asla hizmetlerimizi sınırlamayız. Bu noktada her kim nasıl bir hizmet almak istiyor ise ona göre yanlarınızda yer almayı tercih ettik. En uygun fiyatlar ile böylesi kaliteli bir hizmet sunma anlayışımız dikkatleri çekmektedir. Şu an sizler de arayın ve randevu alarak yanlarınızda rahat işlemleri sunmamızı tercih edin.

Evden eve nakliyat konusunda mutfak eşyalarından tutun mutfak eşyalarına kadar her bir ürünün paketlemesi bizlere ait oluyor. Sizlerin en ufak yorulmasına izin vermeden yer alan hizmetleri sunmak için devam ediyoruz. Paketlemeleri yapmadan önce gerekli demonte ya da monte işlemi var ise bunlar da expertiz raporu doğrultusunda yapılacaktır. Her bir işlemi böyle sigortalı bir şekilde sunarak asla sizlerin zorluk çekmesine izin vermeyiz. Ardından sizler de taşındığınız adreslerde hem eşyalarınız en ufak bir hasar almadığı için mutlu olacaksınız. Hem de asla zorluk çekmeden taşınmanın ne kadar rahat bir şekilde devam ettiğini görerek de devam etmiş olacaksınız. Her an bizleri istediğiniz zaman diliminde arayabilirsiniz.

sultanbeyli  evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.


Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret105962
Site Haritası