• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Aydınlıkevler Evden Eve Nakliyat

Aydınlıkevler Evden Eve Nakliyat


Taşınmak konusunda sizler de korkuyor musunuz? Her şey gözünüzde mi büyüyor? Artık her şeyi bir kenara bırakın. Çünkü bilinen en zorlu ve uzun süren taşınma işlemleri geride kaldı. Çünkü bizler artık Aydınlıkevler mahallesi evden eve nakliyat konusunda da yanlarınızda yer almayı tercih ediyor. Gideceğiniz yer şehir içi de olsa şehir dışı da olsa fark etmez. Çünkü bizim Kolumanlar nakliyat firması olarak ülke içerisinde her şehre özel olan hizmetlerimiz bulunmaktadır. Diğer adreslerden farklı olarak en kaliteli olan hizmetleri en uygun fiyatlar ile sunmamız dikkatleri çekmektedir. Bunu için sizler arayın ve randevu alın. Ardından taşınmanın en güzel olan anlarını sizler için sunalım.

Evden eve nakliyat konusunda her şeyi sizlerin üzerinden alalım ve gidecek olduğunuz adreslere zır bir şekilde gitmenize yardım edelim. Şu an aradığınız an bizler paketleme noktalarından tutun araç içerisine taşıma adımlarına kadar her şeyi kendimiz yapıyoruz. Tabi ki bunlar ile sınırlı kalmak yerine monte ya da demonte olması gereken ürünler var ise bunlar için de alanında uzman olan ustalarımız yer almaktadır. Böylece sizlerin asla bir sorun olmasına ya da zorluk çekmenize izin vermeden her şeyi yoluna koymanıza yardım ediyoruz. Her zaman aramanız böylesi özel olan hizmetleri en uygun olan fiyatlar ile almanız için yardımcı olan bir adım olacaktır.

 Aydınlıkevler mahallesi evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret105962
Site Haritası