• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Fenerbahçe Evden Eve Nakliyat

Fenerbahçe Evden Eve Nakliyat


Uygun fiyat garantisiyle en güvenilir ve en kaliteli nakliye hizmetleri sunan bir firma olarak yıllardır bu sektör içerisinde hizmetlerimizi sunuyoruz. Yıllar boyunca sektör içerisinde taşımacılık hizmetlerini veren Kolumanlar nakliyat olarak bizler müşterilerimizin güvenilir bir biçimde taşınma işlemlerini gerçekleştirmelerine önem veriyoruz. Bizlere güvenerek bizlerle çalışmaya karar veren müşterilerimizi kesinlikle yarı yolda bırakmıyoruz. Bizlerden taşımacılık hizmetleri alan müşterilerimizin eşyalarını bulundukları yerlerden alıp taşınmaları gereken noktalara asla aksaklık çıkarmadan zamanında ulaştırıyoruz. Böylelikle de bizlere güvenen müşterilerimizin taşınma işlemlerini hiçbir sorun yaşamadan kolaylıkla gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

Disiplinli olmak bizler için oldukça önemli. Her ne kadar güler yüzlü ve enerjik şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiriyor olsak da disipline oldukça önem veriyoruz. Taşımacılık hizmetlerimiz esnasında müşterilerimizin eşyalarına hasar gelmemesi ve zamanında ulaşmaları gereken yerlere ulaştırılmaları bizler için oldukça önemli. Hizmetlerimizi de bu doğrultuda sunuyor ve müşterilerimizin en kaliteli taşımacılık hizmetlerini bizlerden almalarını sağlıyoruz. Kolumanlar Fenerbahçe evden eve nakliye hizmetlerimizi asansörlü taşımacılıktan şehirlerarası taşımacılığa ve şehir içi taşımaya kadar her türlü nakliye hizmetlerimizle sunuyoruz.

Hesaplı olmak da taşınma esnasında müşterilerimi için oldukça önemli. Bizler hizmetlerimizi sunarken müşterilerimizden en uygun fiyatları almayı tercih ediyoruz. Evden eve nakliye hizmetlerimizi en güvenilir ve en kaliteli biçimde sunmamızın yanındayanı zamanda en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Böylelikle de müşterilerimizin yüzlerini güldürmeyi başarıyoruz.

Fenerbahçe mahallesindeki bütün evden eve nakliyat hizmetlerini firmamızdan kaliteli hizmet ve uygun fiyat garantisiyle alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret75688
Site Haritası