• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Fenerbahçe Evden Eve Nakliyat

Fenerbahçe Evden Eve Nakliyat


Uygun fiyat garantisiyle en güvenilir ve en kaliteli nakliye hizmetleri sunan bir firma olarak yıllardır bu sektör içerisinde hizmetlerimizi sunuyoruz. Yıllar boyunca sektör içerisinde taşımacılık hizmetlerini veren Kolumanlar nakliyat olarak bizler müşterilerimizin güvenilir bir biçimde taşınma işlemlerini gerçekleştirmelerine önem veriyoruz. Bizlere güvenerek bizlerle çalışmaya karar veren müşterilerimizi kesinlikle yarı yolda bırakmıyoruz. Bizlerden taşımacılık hizmetleri alan müşterilerimizin eşyalarını bulundukları yerlerden alıp taşınmaları gereken noktalara asla aksaklık çıkarmadan zamanında ulaştırıyoruz. Böylelikle de bizlere güvenen müşterilerimizin taşınma işlemlerini hiçbir sorun yaşamadan kolaylıkla gerçekleştirmelerini sağlıyoruz.

Disiplinli olmak bizler için oldukça önemli. Her ne kadar güler yüzlü ve enerjik şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiriyor olsak da disipline oldukça önem veriyoruz. Taşımacılık hizmetlerimiz esnasında müşterilerimizin eşyalarına hasar gelmemesi ve zamanında ulaşmaları gereken yerlere ulaştırılmaları bizler için oldukça önemli. Hizmetlerimizi de bu doğrultuda sunuyor ve müşterilerimizin en kaliteli taşımacılık hizmetlerini bizlerden almalarını sağlıyoruz. Kolumanlar Fenerbahçe evden eve nakliye hizmetlerimizi asansörlü taşımacılıktan şehirlerarası taşımacılığa ve şehir içi taşımaya kadar her türlü nakliye hizmetlerimizle sunuyoruz.

Hesaplı olmak da taşınma esnasında müşterilerimi için oldukça önemli. Bizler hizmetlerimizi sunarken müşterilerimizden en uygun fiyatları almayı tercih ediyoruz. Evden eve nakliye hizmetlerimizi en güvenilir ve en kaliteli biçimde sunmamızın yanındayanı zamanda en uygun fiyatlarla sunuyoruz. Böylelikle de müşterilerimizin yüzlerini güldürmeyi başarıyoruz.

Fenerbahçe mahallesindeki bütün evden eve nakliyat hizmetlerini firmamızdan kaliteli hizmet ve uygun fiyat garantisiyle alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret108206
Site Haritası