• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Caferağa Evden Eve Nakliyat

Caferağa Evden Eve Nakliyat


Taşımacılık hizmetleri almak isteyen kişiler için bir nakliye firmasının kesinlikle güvenilir ve profesyonel olması gerekmektedir. Bizler müşterilerimizin beklentilerini ve memnuniyetlerini her zaman için en iyi şekilde kazanmaya gayret gösteren bir firmayız. Kolumanlar nakliyat firması olarak işimizi kesinlikle profesyonel ve aynı zamanda da son derecede güvenilir olan bir biçimde yapıyoruz. Böylelikle de bizlerle çalışmayı tercih eden müşterilerimizin bizlerden her zaman için en iyi şekilde memnun kalmalarına neden oluyoruz. Hizmetlerimizi sunarken kesinlikle profesyonel ve disiplinli olmaya oldukça önem veriyoruz. Bunu yaparken güler yüzlü ve sıcakkanlı çalışan kadromuz müşterilerimizin stresli geçen bu süreç içerisinde streslerini hafifletiyor.

Uygun fiyatlara rağmen en kaliteli nakliye hizmetlerini sunan bir firma olduğumuzdan dolayı müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmak bizler için oldukça kolay bir durum. Değerli müşterilerimize Kolumanlar Caferağa evden eve nakliyat hizmetlerimizi sunarken müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz. Evlerine giderek evlerinden eşyalarını paketleme işlemlerini yapmanın ardından alıyoruz. Eşyaları titizlikle en uygun olan nakliye aracına yerleştirdikten sonra ulaşmaları gereken noktalara tam zamanında olacak bir şekilde ulaştırıyoruz.

Güvenilir ve kaliteli evden eve nakliyat hizmetlerimizi sunarken mutlaka müşterilerimizin güvenlerini kazanmak adına elimizden gelenleri yapıyoruz. Eğer müşterilerimiz dilerlerse hizmetlerimizi sunarken sigortalama işlemleri de yapıyoruz. Böylelikle de olası bir kaza ardından müşterilerimizin zararlarını karşılayarak maddi bakımdan büyük zararlara uğramalarına engel oluyoruz.

 caferağa mahallesinde tüm evden eve nakliye işleriniz için 7/24 arayabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret107599
Site Haritası