• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Koşuyolu Evden Eve Nakliyat

Koşuyolu Evden Eve Nakliyat


Taşınma işlemleri zahmet ve zorluk gerektiren işlemlerdir. Ancak bu işlemleri bizler Kolumanlar nakliyat firması olarak müşterilerimiz için oldukça zahmetsiz ve kolay bir hale getiriyoruz. Oldukça stresli bir şekilde geçmekte olan bu süreçte müşterilerimizin yanlarında yer alarak müşterilerimizin streslerini güler yüzlü çalışan kadromuzla bir nebze de olsa azaltıyoruz. Bizlerle birlikte taşınma işlemlerini gerçekleştirmeye kadar vererek bizlere güvenen müşterilerimizin güvenlerini asla sarsmıyoruz. Taşınma işlemlerini müşterilerimiz için oldukça kolay ve zahmetsiz bir hale getiriyoruz. Yıllardır sektör içerisinde bulunan bir firmayız. Bu nedenle de hizmetlerimizi oldukça deneyimli ve profesyonel olan bir biçimde sunuyoruz. Bizlerle birlikte taşınma işlemlerini tamamlamak isteyen değerli müşterilerimize en güvenilir nakliye hizmetlerimizi vererek taşınma işlemlerinde güvenlerini asla sarsmıyoruz.

Kolaylıkla evlerini bulundukları noktadan başka noktalara taşımak isteyen değerli müşterilerimize evden eve nakliye hizmetlerimizi en disiplinli şekilde veriyoruz. Hizmetlerimizi disiplinli bir biçimde sunduğumuzdan dolayı müşterilerimizin bizleri tercih ettiklerinde aksaklıklar olmadan taşınma işlemlerini en iyi biçimde gerçekleştirmelerine neden oluyoruz. Kolumanlar Koşuyolu evden evenakliyat hizmetlerimizi müşterilerimize eğer isterler ise sigortalı taşımacılık hizmetlerimiz eşliğinde de sunabiliyoruz. Böylelikle de bizlerden taşımacılık hizmetlerini alan müşterilerimizin taşınma esnasında daha güvenilir bir biçimde taşınma işlemlerini gerçekleştirmelerine neden oluyoruz. Bu esnada eğer eşyalarında yangın, deprem ve hırsızlık gibi herhangi bir sorun olursa zararlarını son kuruşuna kadar eksiksiz bir biçimde karşılıyoruz.

 kolumanlar nakliyat firması olarak koşuyolunda tüm evden eve nakliyat hizmetleriniz için bizleri arayabilirsiniz.


Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam57
Toplam Ziyaret108203
Site Haritası