• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
 • https://twitter.com/kolumannakliyat
  • KOLUMANLAR EVDEN EVE NAKLİYAT Taşımacılık' ta Profesyonel Çözümler
  • Şehiriçi Ev Taşıma Hizmeti İçin ( 0216 ) 589 17 55
  • KOLUMANLAR PARÇA EŞYA TAŞIMA Türkiye'nin Her Yerine 7/24 Hizmet
  • Günlük Yada Haftalık Ege Ve Akdeniz bölgesine Parça Eşya Taşıma
  • ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT 81 İl Ve 957 İlçeye Ev Taşıma Hizmeti
  • Şehirlerarası Ev Taşıma Hizmeti İçin 7/24 ( 0216 ) 589 17 55
  • KOLUMANLAR EŞYA DEPOLAMA
  • Ev Eşyası Depolama Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Hemen İletişim Kısmından Arayabilirsiniz.
HİZMETLERİMİZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret60650
Site Haritası

Koşuyolu Evden Eve Nakliyat

Koşuyolu Evden Eve Nakliyat


Taşınma işlemleri zahmet ve zorluk gerektiren işlemlerdir. Ancak bu işlemleri bizler Kolumanlar nakliyat firması olarak müşterilerimiz için oldukça zahmetsiz ve kolay bir hale getiriyoruz. Oldukça stresli bir şekilde geçmekte olan bu süreçte müşterilerimizin yanlarında yer alarak müşterilerimizin streslerini güler yüzlü çalışan kadromuzla bir nebze de olsa azaltıyoruz. Bizlerle birlikte taşınma işlemlerini gerçekleştirmeye kadar vererek bizlere güvenen müşterilerimizin güvenlerini asla sarsmıyoruz. Taşınma işlemlerini müşterilerimiz için oldukça kolay ve zahmetsiz bir hale getiriyoruz. Yıllardır sektör içerisinde bulunan bir firmayız. Bu nedenle de hizmetlerimizi oldukça deneyimli ve profesyonel olan bir biçimde sunuyoruz. Bizlerle birlikte taşınma işlemlerini tamamlamak isteyen değerli müşterilerimize en güvenilir nakliye hizmetlerimizi vererek taşınma işlemlerinde güvenlerini asla sarsmıyoruz.

Kolaylıkla evlerini bulundukları noktadan başka noktalara taşımak isteyen değerli müşterilerimize evden eve nakliye hizmetlerimizi en disiplinli şekilde veriyoruz. Hizmetlerimizi disiplinli bir biçimde sunduğumuzdan dolayı müşterilerimizin bizleri tercih ettiklerinde aksaklıklar olmadan taşınma işlemlerini en iyi biçimde gerçekleştirmelerine neden oluyoruz. Kolumanlar Koşuyolu evden evenakliyat hizmetlerimizi müşterilerimize eğer isterler ise sigortalı taşımacılık hizmetlerimiz eşliğinde de sunabiliyoruz. Böylelikle de bizlerden taşımacılık hizmetlerini alan müşterilerimizin taşınma esnasında daha güvenilir bir biçimde taşınma işlemlerini gerçekleştirmelerine neden oluyoruz. Bu esnada eğer eşyalarında yangın, deprem ve hırsızlık gibi herhangi bir sorun olursa zararlarını son kuruşuna kadar eksiksiz bir biçimde karşılıyoruz.

 kolumanlar nakliyat firması olarak koşuyolunda tüm evden eve nakliyat hizmetleriniz için bizleri arayabilirsiniz.


Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak 0505 605 91 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 05064889767 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 0507 140 46 99

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 0532 736 91 22

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 0537 577 13 50