• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Gülsuyu Evden Eve Nakliyat

Gülsuyu Evden Eve Nakliyat


Gülsuyu evden eve nakliyat konusunda sizler de kendiniz için uygun olan nakliyat firması mı arıyorsunuz? O halde şu an Kolumanlar nakliyat firması adresinde olarak en doğru yerde yer aldığınızı bilmelisiniz. Çünkü biz her alanda müşterileri memnun etmek için yer alan özel bir adres olmayı tercih ediyoruz.  Bizleri arayan herkese en kaliteli olan hizmetleri ne uygun fiyatlar ile sunmak adına yer alan bir yapımız bulunmaktadır. Sizleri memnun etmek için alanında uzman olan kişilerden oluşturulan ekibimiz ile yedi gün yirmi dört saat boyunca ara vermeden yer alan bir yapımız olmaktadır. Bunun için sizler de evlerden taşınma sırasında rahat etmek adına bizler ile olmayı tercih edin.

Evden eve nakliyat konusunda her süreci rahat bir şekilde yaşamak adına bizlerden gerekli yardımı alabilirsiniz. Sizler için sunulan hizmetler arasında bir yandan da en zorlu süreç olan paketleme adımları yer almaktadır. Paketleme için dahi en kaliteli ambalajlama ürünleri ile yardım ediyoruz. Bunun ardından çelik kasalı araçlara yüklüyoruz. Tabi ki araçlara almadan önce sigortalama işlemleri yapılıyor ve ne kadar sorunsuz bir taşınma işlemi yapılacağını görmeniz sağlanıyor. Ardından ister şehir içi olsun  ister şehir dışı fark etmez hangi adrese gidecek ise oraya doğru araç yola çıkmaktadır. Evlere sigorta raporu ile teslim edilip kontrol edildikten sonra adresten öyle ayrılınır.
Gülsuyu  Evden eve nakliyat taşınmalarınızda kolumanlar olarak 7/24 siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam60
Toplam Ziyaret108206
Site Haritası