• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Esenyalı Evden Eve Nakliyat

      Müşteri tarafından taşınma işleminin sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleşmesi istenmektedir. Taşıma işi herkesin güvenli bir şekilde yapabileceği kolay bir iş değildir. Gerekli yasal izinlerin, belgelerin, güvencelerin olması gerekmektedir. Birçok korsan taşıma şirketinin olduğu bu dönemde; kalitesi, güvenirliği ve modern taşıma hizmet politikalarıyla ve çok önemli bir unsur olan uygun fiyat seçenekleriyle sizleri mağdur etmeden Esenyalı Evden Eve Nakliyat firması çok güzel hizmetler sunmaktadır.

       Esenyalı  Evden Eve Nakliyat firması büyük araç filosu seçenekleri, tecrübeli çalışanları ve modern paketleme uygulamalarıyla; şehir içi, şehir dışı, yurt içi, yurt dışı ev-ofis taşımalarınızı güvenle yapmaktadır. Bunun dışında depo ve kargo hizmetleri de verilmektedir.

       Esenyalı Evden Eve Nakliyat firması çalışmalarında zaman konusunda da çok titiz davranarak beğeni kazanmaktadır. Belirlenen gün ve saatte taşıma işleminizi sizin istediğiniz şekilde gerçekleştirmektedirler. Ayrıca ulaşabileceğiniz bilgi alabileceğiniz müşteri hizmetleri numaraları sürekli aktiftir.

      İsteğinize bağlı olarak taşıma sonrası eşyalarınız sizin arzu ettiğiniz dizaynda yerleştirilmekte ve hizmet başarıyla tamamlanmaktadır.   Esenyalı evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.


Tel
       : 0216 589 17 55 pbx

Gsm     : 0533 209 65 07

Gsm     : 0554 666 53 12Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret107601
Site Haritası