• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Yakacık Evden Eve Nakliyat

Yakacık evden eve nakliyat olarak, misyonumuz taşımacılık faaliyetleri konusunda müşteri beğenisini toplayıp sektörde büyümektir.  Uzman kadromuz teknoloji ile harmanlanıp sizlerin önüne hizmet olarak gelmiştir. Müşterilerimiz ile iletişime geçtiğimiz ilk andan iş bitimine kadar daima eşyalarınızın güvenliği en ön planda tutulacaktır. Uzman ekibimiz taşınmak istenen mekâna gelir eşyalarınız ambalajlar çizik ve berelere karşı önlem sağlar. Ardından eşyalarınız nakil aracına taşınır. Eşyalarınız güvenli bir şekilde taşınılacak olan adrese götürüldükten sonra gerekli kurulumlar yapılır.

                Ekibimiz iş ahlakı konusunda erdemli bireyler olup sizlerin memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadırlar. Her boyuttaki araçlarımızla eşyaların niceliğine uygun taşımayı gerçekleştirmekteyiz. Yakacık evden eve nakliyat tam memnuniyet ve güven prensipleri içinde sizlerle çalışmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyetinin en üst safhada sağlanmasına oldukça önem gösteren firmamız, uzman ekibiyle eşya ve müşteri memnuniyeti garantisi vermektedir.

                Nakliyat işleriniz ile ilgili detaylı bilgi edinmek ve bizlerle görüşüp fiyat almak için sitemizi ziyaret edip birkaç dakika kontrol etmeniz yeterli olacaktır.

 yakacık evden eve nakliyat denilince ilk akla gelen firmaların başında kolumanlar nakliyat gelmektedir. Sizde Kolumanlar ve kalitesiyle tanışmak için hemen arayın.

Tel       : 0216 589 17 55 pbx

Gsm     : 0533 209 65 07

Gsm     : 0554 666 53 12

Gsm    : 0530 029 50 49Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam57
Toplam Ziyaret108203
Site Haritası