• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Erenköy Evden Eve Nakliyat

Erenköy Evden Eve Nakliyat


Hiçbir şekilde sorun yaşamadan en güvenilir biçimde ve en uygun fiyatlarla taşınma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kişiler Kolumanlar nakliyat olarak bizleri tercih edebilirler. Bizlerle birlikte çalışmaya karar veren kişiler taşımacılık hizmetlerimizi hem oldukça profesyonel hem de oldukça güvenilir olacak biçimde sunuyoruz. Taşınma işlemlerini bizlerle birlikte gerçekleştirmek isteyen müşterilerimize yılları aşkın olan iş tecrübemizle taşımacılık hizmetlerimizi en güvenilir prosedürlerimizle sunuyoruz. Hiçbir aksaklık yaşamadan taşınma işlemlerini kolaylıkla halletmek isteyen kişiler bizleri tercih ettiklerinde bu isteklerini oldukça kolay bir biçimde gerçekleştirebilmektedirler.

Fiyatlarımızın da kaliteli hizmetlerimizin yanında piyasanın altında olması sayesinde müşterilerimiz bizlerden çok daha iyi bir biçimde memnun kalıyorlar. Bizleri tercih eden müşterilerimize güvenilir nakliyat hizmetlerimizi sunarken uygun fiyat garantisi de  Erenköy evden eve nakliyat olarak bizler en iyi şekilde veriyoruz. Evlerini taşımak isteyen müşterilerimize hem güvenilir hem kaliteli hem de son derecede hesaplı taşımacılık hizmetlerimizi sunarak taşınma işlemlerini zahmetsiz ve hesaplı biçimde gerçekleştirmelerini sağlıyoruz. Uygun fiyatlarla sunduğumuz güvenilir taşımacılık hizmetlerinde müşterilerimizin evlerine giderek paketleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ardından eşyaları araca yükleyerek yola çıkarıyor ve eşyaları ulaşmaları gereken noktalara tam zamanında olacak bir biçimde ulaştırıyoruz. Bizlerle birlikte çalışarak bizlerden evden eve nakliye hizmetlerini alacak olan müşterilerimize hem şehirlerarası hem de şehir içi olacak şekilde nakliye hizmetlerimizi vererek taşınma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 Erenköy evden eve nakliyat hizmetini firmamızdan en iyi şekilde alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret75688
Site Haritası