• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Maltepe Eşya Depolama

İnsanların evlerinde veya ofislerinde bulunan fazladan eşyaların özellikle küçük evlerde çok fazla yer kaplaması ve yaşama zorlukları çıkarması çok olağan bir hal almaya başladı.  Gereksiz veya fazladan olan eşyaların başka bir yerde , sonradan tekrar alınıp kullanılması için kiralanabilen depolar mevcut. Maltepe nakliyat firması olarak eşya depolama konusunda da güvenle hizmet vermekteyiz.

   Eşyalarınız depolayabileceğiniz  İstanbulu’un iki yakasında depolama alanlarımız mevcuttur. Şirketimizin değer verdiği en önemli noktalardan biri güvenlik ve özenle korumadır. Bu nedenle içiniz çok rahat bir biçimde eşylarınızı bizlere teslim edebilirsiniz. Hizmetlerimizden bir kaçını şu şekilde sıralamamız mümkün;

  • Kitaplarınız bazen evinizde çok yer kaplayabilmekte , biz bunları nemsiz ve düzgün ortamlarda korumaya almaktayız,

  • Yurtduşına veya şehir dışına çıkmanız gerektiğinde eşyalarınızı bize emanet edip geldiğinizde tekrardan bıraktığınız gibi kullanabilirsiniz.

  • Ofis malzemelerinden kullanmadıklarınızı saklayabilirsiniz.

  • Mevsimlik olarak kullandığınız ama bir sonraki mevsim sürecine kadar kullanmayacağınız eşyalarınızı eşya depolama hizmetimizle muhafaza edebiliriz.

   Şirketimiz ile ilgili bilgilere ulaşmak, iletişim adreslerine erişmek için sitemizi ziyaret edebilir ve daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Şirketimiz sizlerin  eşya depolama hizmetini  düzgün hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

istanbul içerisinde bulunan tüm semtlere eşya depolama hizmeti sunmaktayız


  
KOLUMANLAR  NAKLİYAT

MALTEPE (MERKEZ)

Tel       : 0216 589 17 55 pbx

Gsm     : 0533 209 65 07

Gsm     : 0554 666 53 12Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret110405
Site Haritası