• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat

İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat


Bizler diğer nakliye firmalarından farklı olarak güvenilir ve kaliteli taşımacılık hizmetlerimizin karşılığında müşterilerimizden son derecede uygun fiyatlar talep eden bir firmayız. Senlerdir nakliye alanında hizmetlerimizi sunuyoruz. Kolumanlar nakliye olarak bizler her zaman için kendi çıkarlarımızdan önce bizleri tercih eden değerli müşterilerimizin çıkarlarını gözetiyoruz. Müşterilerimizin bizlerden memnun kalması kesinlikle bizim açımızdan oldukça önemli. Bu nedenle de hizmetlerimizi sunarken kendi çıkarlarımızın da öncesinde müşterilerimizin çıkarlarını getiriyoruz. En kaliteli, güvenilir ve hesaplı olan nakliye hizmetlerimizi müşterilerimize sunarak müşterilerimizin bu maliyeti yüksek ve zahmetli süreçte bizlerle birlikte rahat bir nefes almalarını sağlıyoruz. Bizlerle birlikte taşınma işlemlerini hem daha düşük maliyetlerde hem de çok daha zahmetsiz bir biçimde gerçekleştirmelerine neden oluyoruz.

Güvenilir ve hesaplı nakliye hizmetlerimizi almak isteyen değerli müşterilerimize evden eve nakliyat hizmetlerimizi de gerek şehir içi gerekse de şehirlerarası en iyi biçimde gerçekleştiriyoruz. Bizlerle birlikte çalışan ve bizlere güvenen müşterilerimizi disiplinli çalışma anlayışımız sayesinde asla yarı yolda bırakmıyoruz. İstanbul ankara evden eve nakliyat  firması olarak değerli müşterilerimizin bizlerle birlikte çalıştıklarında kesinlikle bizlerle çalışmaktan memnun kalmalarına neden oluyoruz. Bizlere emanet edilen eşyalara kendi eşyalarımı gibi davranıyoruz. Böylelikle de müşterilerimizin bizlere güvenerek emanet ettikleri eşyalarını ulaşmaları gereken yere zamanında ve hasarsız bir biçimde ulaşmalarını sağlıyoruz. Haliyle de verdiğimiz en uygun ve kaliteli hizmetlerle müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanıyoruz.

 İstanbul merkezli olan firmamız başta ankara evden eve nakliyat olmak üzere  Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine parça eşya taşımacılığı yapmaktadir.

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret107601
Site Haritası