• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Parsiyel Eşya Taşıma

Parsiyel Eşya Taşıma


Parsiyel eşya taşıma noktasında sizler de en uygun fiyatlar ile daha rahat bir şekilde taşınma adımlarından yararlanmak istiyor musunuz? Bunun için durmadan her zaman kaliteli olan hizmetler adına bizleri Kolumanlar nakliyat firması olarak arayın ve her şey için yanlarınızda yer alalım. Bu hizmet bir yandan parça eşya taşımacılığı olarak da bilinmektedir. Hem normal nakliyat anlarına göre daha hızlı ilerlemesi hem de daha uygun fiyatlı olması sizler için de özel bir adım olacaktır.Bu anlar için ise sadece sizlerin bizleri araması ve randevu alması yeterli bir adım olacaktır. Aradığınız an sizlerin vermiş oldukları adres içerisinde yer alacak ve sorunsuz olan işlemlerin devam etmesi için gerekli olan anları başlatacağız.

Parça eşya taşıması noktasında sizlerin işlemlerinin daha rahat olması ve tek parçayı ister şehir içi ister şehirler arası taşıtması sorunsuz olarak yer alacaktır. Bu kadar özel olan işlemleri her zaman sizlerin rahat etmesi için sunan bir adres oluyoruz. Böylece sizler de sorun yaşamadan gerekli olan her şeyi en uygun fiyatları ile bizlerden almış oluyorsunuz. Her ne kadar parça eşya da olsa sizler için her bir ürünü sigortalı bir şekilde taşıyor uz. Bunları çelik kasalı araçlar ile yeni gidecekleri adrese götürüyor ve nasıl sizlerden teslim aldık ise yine aynı şekilde teslim ediyoruz.

 parsiyel  eşya taşıma hizmetimizden iletişim bölümünü  arayarak ulaşabilirsiniz.

Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam48
Toplam Ziyaret75688
Site Haritası