• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

Hasanpaşa Evden Eve Nakliyat

Hasanpaşa Evden Eve Nakliyat


Zorlu ve yorucu bir süreçten geçen müşterilerimizin taşınmaları konusunda büyük ölçüde işlerini kolaylaştırmakta olan bir firmayız. Değerli müşterilerimizin en kaliteli ve en güvenilir nakliye hizmetlerini alarak taşınma süreçlerini mutlu bir biçimde geçirmelerine neden oluyoruz. Bizler yılları aşkın tecrübeye sahip olan Kolumanlar nakliye firması olarak müşteri memnuniyetine öncelik veren bir firmayız. Kendi çıkarlarımızdan önce müşterilerimizin çıkarlarını gözetiyor ve bizlerle birlikte taşınma işlemlerini güvenilir biçimde gerçekleştirmelerine neden oluyoruz. Profesyonel ve son derecede de disiplinli bir şekilde çalışmalarını gerçekleştirmekte olan bir firmayız. Böylelikle de hizmetlerimizi sunarken en ufak bir aksaklığın ya da sorunun dahi meydana gelmesine kesinlikle izin vermiyoruz.

Asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık, şehirlerarası ve şehirler içi taşımacılık gibi nakliye alanında birçok hizmetlerimizi en güvenilir biçimde sunuyoruz. Hizmetlerimi en uygu fiyatlar ile sunarak da müşterilerimizin bizlerle birlikte taşınma süreçlerini en zahmetsiz biçimde tamamlamalarını sağlıyoruz. Müşterilerimiz evden eve nakliye hizmetlerini alarak evlerini taşımak istediklerinde de müşterilerimize hizmetlerimizi en iyi biçimde sunuyoruz. Müşterilerimizin evlerine gidiyor ve bulundukları yerde eşyalarını paketliyoruz. Ardından Kolumanlar Hasanpaşa evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarını nakliye aracına büyük bir titizlikle yüklüyoruz. Ardından da müşterilerimizin eşyalarını bizlerden ulaştırmamızı istedikleri noktalara ulaştırıyoruz. Bu hizmetlerimizi sunarken kesinlikle oldukça disiplinli bir şekilde davranıyoruz. Böylelikle de olası aksaklıkların en başından önüne geçmiş oluyoruz.

Hasanpaşa evden eve nakliyat  hizmetini sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Müşteri Yorumları
Maltepe nakliyat konusunda müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evi taşınırken, yapılan işin titizliliği dikkatimi çekti. Bir gün lazım olur diye numaranızı aldım. Ve yeni eve taşınma konusunda Maltepe nakliyat firmasına ihtiyaç duyduğumda iletişime geçtim. Talebim karşılandı teşekkür ederim.

Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinin eşya taşıma hizmetlerinden oldukça memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la Üsküdar'dan Ümraniye'ye taşındık. Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessizce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti. Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Buradan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali Özdemir 

Kolumanlar nakliyat güvencesiyle İstanbul'da bulunan evimizi 2 defa sorunsuz bir şekilde taşıttık. Hizmetlerin oldukça profesyonel olduğunu söyleyebilirim. İşini iyi yapan bir Maltepe evden eve nakliyat firmasıyla iletişime geçmek istiyorsanız bence doğru adrestesiniz.

Sercan 

Öncelikle buradan Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar. Güleryüzlü ve çözümsel, ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun. Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret105962
Site Haritası