• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
 • https://twitter.com/kolumannakliyat
  • KOLUMANLAR EVDEN EVE NAKLİYAT Taşımacılık' ta Profesyonel Çözümler
  • Şehiriçi Ev Taşıma Hizmeti İçin ( 0216 ) 589 17 55
  • KOLUMANLAR PARÇA EŞYA TAŞIMA Türkiye'nin Her Yerine 7/24 Hizmet
  • Günlük Yada Haftalık Ege Ve Akdeniz bölgesine Parça Eşya Taşıma
  • ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE NAKLİYAT 81 İl Ve 957 İlçeye Ev Taşıma Hizmeti
  • Şehirlerarası Ev Taşıma Hizmeti İçin 7/24 ( 0216 ) 589 17 55
  • KOLUMANLAR EŞYA DEPOLAMA
  • Ev Eşyası Depolama Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Hemen İletişim Kısmından Arayabilirsiniz.
HİZMETLERİMİZ
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret64726
Site Haritası

Hasanpaşa Evden Eve Nakliyat

Hasanpaşa Evden Eve Nakliyat


Zorlu ve yorucu bir süreçten geçen müşterilerimizin taşınmaları konusunda büyük ölçüde işlerini kolaylaştırmakta olan bir firmayız. Değerli müşterilerimizin en kaliteli ve en güvenilir nakliye hizmetlerini alarak taşınma süreçlerini mutlu bir biçimde geçirmelerine neden oluyoruz. Bizler yılları aşkın tecrübeye sahip olan Kolumanlar nakliye firması olarak müşteri memnuniyetine öncelik veren bir firmayız. Kendi çıkarlarımızdan önce müşterilerimizin çıkarlarını gözetiyor ve bizlerle birlikte taşınma işlemlerini güvenilir biçimde gerçekleştirmelerine neden oluyoruz. Profesyonel ve son derecede de disiplinli bir şekilde çalışmalarını gerçekleştirmekte olan bir firmayız. Böylelikle de hizmetlerimizi sunarken en ufak bir aksaklığın ya da sorunun dahi meydana gelmesine kesinlikle izin vermiyoruz.

Asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık, şehirlerarası ve şehirler içi taşımacılık gibi nakliye alanında birçok hizmetlerimizi en güvenilir biçimde sunuyoruz. Hizmetlerimi en uygu fiyatlar ile sunarak da müşterilerimizin bizlerle birlikte taşınma süreçlerini en zahmetsiz biçimde tamamlamalarını sağlıyoruz. Müşterilerimiz evden eve nakliye hizmetlerini alarak evlerini taşımak istediklerinde de müşterilerimize hizmetlerimizi en iyi biçimde sunuyoruz. Müşterilerimizin evlerine gidiyor ve bulundukları yerde eşyalarını paketliyoruz. Ardından Kolumanlar Hasanpaşa evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin eşyalarını nakliye aracına büyük bir titizlikle yüklüyoruz. Ardından da müşterilerimizin eşyalarını bizlerden ulaştırmamızı istedikleri noktalara ulaştırıyoruz. Bu hizmetlerimizi sunarken kesinlikle oldukça disiplinli bir şekilde davranıyoruz. Böylelikle de olası aksaklıkların en başından önüne geçmiş oluyoruz.

Hasanpaşa evden eve nakliyat hizmetini sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak 0505 605 91 
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 05064889767 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 0507 140 46 99

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 0532 736 91 22

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 0537 577 13 50