• https://www.facebook.com/maltepenakliyatevdeneve/
  • https://twitter.com/kolumannakliyat
HİZMETLERİMİZ

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat


Taşınmak gerçekten de birçok kişi için son derecede zahmetli bir durumdur. Ancak bizler Kolumanlar nakliyat firması olarak evden eve taşınmak durumunda olan kişilerin taşınma işlemlerini oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz. Evden eve taşınma gibi zorlu bir işlemi bizleri tercih eden müşterilerimiz için oldukça kolay bir hale getiriyoruz. En uygun fiyat garantimizle ve güvenilir nakliye hizmetlerimizle bizleri tercih eden müşterilerimizin bizlerden aldıkları nakliye hizmetlerinden oldukça memnun kalmalarına neden oluyoruz.

Yıllardır nakliye sektöründe hizmetler sunmakta olan bir firmayız. İstanbul  evden eve nakliyat firması olarak bizler müşterilerimize nakliye hizmetlerini en profesyonel biçimde sunuyoruz. Bizlerle birlikte taşınma işlemlerini gerçekleştirmek isteyen müşterilerimize hizmetlerimizi son derecede güvenilir olan bir biçimde sunuyoruz. Güler yüzlü çalışan kadromuzla birlikte oldukça stresli geçen taşınma süreçlerini bizleri tercih eden müşterilerimize son derecede stressiz bir şekilde geçirmelerine neden oluyoruz. Bizleri tercih eden müşterilerimize nakliye hizmetlerimizi yılları aşkın tecrübemiz ile en güvenilir biçimde sunuyoruz. Evden eve nakliyat konusunda da oldukça güvenilir ve profesyonel biçimde hizmetlerimizi sunan bir firmayız. Hizmetlerimizi sunarken paketleme işlemlerinden nakliye araçlarımızın yolculuğuna kadar her ayrıntıya oldukça önem veriyoruz. Hizmetlerimizi oldukça titiz bir biçimde sunarak müşterilerimizin eşyalarının ulaşmaları gereken noktalara güvenilir biçimde ulaşmalarına neden oluyoruz. Böylelikle de müşterilerimizin bizlerden aldıkları nakliye hizmetlerinden en iyi şekilde memnun kalmalarına neden oluyoruz.

 İstanbul merkezli olan firmamız Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine tam ve  parça eşya taşımacılığı yapmaktadir.

Müşteri Yorumları
 parça eşya taşıma müşteri memnuniyeti

Komşumuzun evini taşıyorlardı ve titiz calismaları dikkatimi çekti, numaralarını aldım, birgün lazım olur diye. Ve yeni evime tasinirken nasıl doğru bir tercih yaptığımı tekrar gördüm. Saygılı yaklaşımları ve profesyonel hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. 


Dr.Ateş ak  
METİN bey ve ekibinden çok memnun kaldım. METİN bey son derece ilgili ve tüm süreç boyunca adım adım bizzat her şeyle ilgilendi. Ekibi ise son derece efendi, temiz titiz ve özenliydi.Hiçbir eşyam kırılmadı, verilen zamandan bile erken teslim edildi. Bundan sonra tüm taşınma işlemlerimde tek çalışacağım firmadır. Tüm arkadaşlarıma da tavsiye edeceğim. Tekrar çok teşekkürler. 

Kerem SÖNMEZ 

Kolumanlar nakliyat’la üsküdardan ümraniye’ye taşındık.Çalışanların titizliği, efendi oluşları, işlerini en iyi şekilde yapmaları ,en önemliside ev içerisinde ve bina içerisinde bağırmadan sessiz ce sadece işlerini yapmaları beni ve eşimi gerçekten çok mutlu etti.Daha önce taşındığım firmalardan çok çok iyi gözü kapalı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.Burdan firma yetkilisi ve çalışanlara tekrar tekrar teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
 

Ali özdemir 

KOLUMAN NAKLİYATLA İSTANBULDA BULUNAN EVİMİZİ 2 KEZ SORUNSUZ BİR ŞEKİLDE TAŞITTIK. EŞYALARIMIZA EN UFAK BİR ZARAR GELMEDİ ARKDAŞLAR GEREK YAPTIKLARI İŞİN TİTİZLİĞİYLE GEREK DAVRANIŞ BİÇİMLERi VE SAYGILARIYLA ALDIKLARI PARAYI SONUNA KADAR HAK EDİYORLAR. ARKADAŞIMA DOSTUMA TAVSİYE EDEBİLECEĞİM TEK FİRMA.. 

Sercan 

Öncelikle Metin bey’e sonrasında genç yaşlı taşınmamızda yardımcı olan bütün arkadaşlardan ALLAH razı olsun demek istiyorum.Hızlı,temiz,düzgün bir şekilde evimizi taşıdılar.Güleryüzlü ve çözümsel,ılımlı diyologları sayesinde rahat ve güvenli bir şekilde taşıdılar tekrar ALLAH razı olsun.Hayırlı ve bol işler bol kazançlar dilerim. 

ONUR İŞERİ 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam47
Toplam Ziyaret75687
Site Haritası